Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok jó könyvetek ajánlani?

Tudnátok jó könyvetek ajánlani?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok és nem tudom mit kéne olvasnom.Bármilyen fajta könyvet írhattok és nem utána nézek a témájának és meglátom elolvasom -e:) Előre is köszönöm.

2014. febr. 24. 20:02
 1/7 sándorjános ***** válasza:
65%

Móricz Zsigmond - A Boldog Ember,

Mihail Bulgakov - Mester és Margarita,

George Orwell - 1984,

Milan Kundera - Tréfa,

Antonie de Saint-Exupéry - A Kis Herceg,

2014. febr. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Suzanne Collins- Éhezők Viadala 1-3.

Isaac Marion- Eleven testek

David Nicholls - Egy nap

2014. febr. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Nem tudom az ízlésed de én nagyon szívesen olvasok mostanában kiadott friss szerzeményeket :)

Én olyanokat olvasok,mint pl:

-Mette Finderup:Emmy (sor.)


-Jeff KInney:Egy ropi naplója (esetleg ebbe is beleolvashatsz,de ez nem olyan izgi)


-Sohonyai Edit:(én mindegyik könyvét elolvastam..és az összes iszonyatosan jó volt)


Maros Edit: Hűvövölgyi suli 1.,2.,3., (a kedvenceim közé tartozik ;)


Babay Bernadette könyvek igazám csúcsak


Illetve a mostani nagy kedvencem ami igazán fenomenális a Leiner Laura-Szent Johanna gimi.. ;)

2014. febr. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csongár Ágnes Élete(i)m
2014. febr. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én most Leslie L. Lawrence könyveket olvasok és iszonyat jók :) Majdnem 3nap alatt olvastam ki egy 315 oldalas könyvet tőlle (ha érdekel akkor a Kilenc Csontfarkas 1.része amúgy 2 van). Pedig nem vagyok valami jóba a könyvekkel...sőt utálok olvasni. De ez tényleg jó:) Ajánlom figyelmedbe :D Amúgy ha Lőrincz L. László néven találod meg az ugyanaz az író:)
2014. febr. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerintem ennyi idősen szerettem bele Rejtő Jenő könyveibe. Nem tudom, milyen stílusú könyveket szeretsz, mi tetszene, de az ő történetei egyszerre izgalmasak, fordulatosak, és viccesek is. / Kedvenceim: 14 karátos autó, Piszkos Fred a kapitány, Egy bolond száz bajt csinál, Vesztegzár a Grand Hotelben /
2014. febr. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

James Patterson:Maximum Ride

Lloyd C. Douglas:,,És köntösömre sorsot vetettek"

(a kedvenc könyvem annak ellenére,hogy a főszereplőt a végén halálra ítélik....még szerelmi szál is van)

Benkő László:Szívhangok

C. Paolini:Örökség tetralógia

2014. márc. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!