Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyvet ajánlanátok...

Milyen könyvet ajánlanátok nekem, ha?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben elég sok szépirodalmi művön átrágtam magam, és most szeretnék valami könnyedebbet olvasni, tehát legyen szórakoztató, de azért értelmes. 15/L vagyok, de ez ne tévesszen meg senkit a mindenféle felkapott "vöröspöttyes" könyvek nem igazán hatnak meg. Mostanában nagyon tetszettek pl. Nick Hornby írásai (az összes megvolt, amit csak meg tudtam szerezni ;) ), Matthew Quicktől a Napos oldal, Lauren Olivertől a Mielőtt elmegyek. Mit ajánlanátok?

2014. febr. 27. 16:23
 1/5 anonim válasza:
Én Leiner Laurától A Szent Johanna Gimi-t olvasom.9 kötete van.Szerintem nagyon jó. :D
2014. febr. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már olvastam, és hát... azon kívül, hogy vicces, nem sok értéket tud felmutatni, legalábbis szerintem.
2014. febr. 27. 21:06
 3/5 luna444 válasza:
Jamie McGuire-Gyönyörű sorscsapás! nagyon jó könyv, csak ajánlani tudom!
2014. febr. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A 39 kulcs
2014. márc. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát, én nagyon szeretem az Éhezők viadalát, és csak ajánlani tudom.

Néha, ha rövidebb olvasmányra vágyok, akkor Agatha Christie-könyveket szoktam olvasni, de azok kicsit régiesek...

2014. márc. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!