Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi történt a "véres könyvek"...

Mi történt a "véres könyvek" bloggal? Imádtam!

Figyelt kérdés
Megdöbbenésemre az oldal törölve lett. Valaki világosítson fel, hogy mi történt? Elköltözött máshová? Kérlek valaki mondja, hogy igen! Kétségbeestem.

2014. márc. 8. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:

"Sziasztok!


Mint az előző bejegyzés is mutatja, ismételten el kellett távolítanunk, néhány könyvet a blogról. Amelyet egy felszólítás következtében tettünk meg.

Ennek következtében, határoztunk úgy, hogy megelőzve egy újabb felszólítás jellegű email-t, bezárjuk a blogot.

Gondolhatjátok azt, hogy gyávák vagyunk, amiért nem találva ki más megoldást, és egy email miatt abbahagyjuk ezt. De ez nem számít.

Igaz lehetne meghívós a blog, de mire mennénk vele? Egy - két nap, avagy hét, avagy a jobbik esetben hónapig tudhatnánk ezt csinálni, és aztán végül, mégis csak ugyanide lyukadnánk ki.

Sem én: Dóry! Sem pedig: nico, nem szándékozik tovább folytatni a könyv feltöltéseket. Ugyanis egyikünk sem szeretne kapni egy újabb felszólítást.

Sajnáljuk, hogy ezt kell tennünk, de nem tehetünk mást. Egyikünknek sem hiányzik az, hogy végül bepereljenek minket. Ugye ezt megértitek? Avagy ha még sem, az sem baj! Hiszen, mi felfogtuk a felhívást, és nem akarva semmilyen komolyabb problémát, befejezzük.


Tudtuk, hogy egyszer elfog jönni ez a nap! Így ezért is mondom, mondjuk azt, hogy örülünk annak, hogy ennyien látogattátok a blogot, és hogy figyelemmel kísértétek. Nekünk volt öröm, hogy a segítségetekre lehettünk.


Köszönjük a támogatásaitokat, a kedves hozzászólásaitokat. És köszönettel tartozunk, mindazoknak a személyeknek, akik kisegítettek minket egy - egy könyvvel!


És bár fájó szívvel, mert ugyanis, igen számított nekünk ez a blog, mert sokat kaptunk, és viszonzásul sokat is adhattunk, de mégis ki kell mondanunk: Vége! A blog bezárja a kapuit: 2014.03.07 -én.

Nem folyatjuk tovább!


Búcsúzik a Véres könyvek szerkesztői: Dóry és nico"

2014. márc. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm, hogy bemásoltad ezt nekem, mert sajnos már az utolsó bejegyzésüket nem láthattam. Pedig minden nap benéztem, csak 2 napig nem voltam gép közelében, így lemaradtam, és már csak azzal szembesültem, hogy "az oldal megszűnt".

Az utóbbi időben nagyon szépen fejlődött a blog, egyre több és több örömöt okoztak nekem (és nyilvánvalóan sok olvasónak).

Ha esetleg olvassák: köszi csajok, hogy bevállaltátok eddig is, valóban rengeteget adtatok, és mi mindig többet és többet kaptunk, még akkor is, ha 1-2 blogkövető néha figyelmen kívül is hagyta a kéréseiteket.

A válaszolónak pedig köszönöm.

Sajnálom, hogy így alakult. Iszonyatosan fognak hiányozni, és még annál is jobban. : (

2014. márc. 10. 21:40
 3/5 anonim válasza:
most meghasadt a szívem/ énis jó sokat olvastam róla
2014. ápr. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Tücsi44 válasza:
Nekem le tudná vki írni a könyv címeket,amik fel voltak tűntetve?
2014. aug. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kocsis Anna válasza:
Nagyon sajnálom, imádtam az oldalt.
2014. dec. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!