Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mondanátok nekem olyan könyvek...

Mondanátok nekem olyan könyveket, amiből a készült film népszerű lett?

Figyelt kérdés
romantikus, vígjáték, akció, dráma és minden jöhet:)

2014. márc. 19. 07:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Egri Csillagok, Kőszívű ember fiai, Fekete Gyémántok, Tüskevár, Ben Hur, Zendülés a Caine hajón, Quo Vadis,Vörös és fekete, Nyomorultak, Pillangó,Monte Christo grófja, A párizsi Notre-dame

,Noszty-fiú esete Tóth Marival,Elfújta a szél,

2014. márc. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Felhőatlasz, életrevalók, éhezők viadala
2014. márc. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
A remény rabjai , Alkonyat- sorozat, A GYűrűk Ura, A bárányok hallgatnak, Egri csillagok, Aranyember, Harry Potter- sorozat, A búra alatt, Jane Austen könyveiből nagyon népszerű kosztümös sorozatokat csináltak, Jane Eyre, Elfújta a szél, Scarlatt, stb...rengeteg ilyen van
2014. márc. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
68%
a Harry Potter filmek a könyvekhez képest katasztrófák lettek,ha teheted meg se nézd őket, csak az első 2 rész hasonlít a legjobban a könyvekhez,a többi egy rakás kaki,csomó mindent kivettek a könyvből ami a filmekben nem szerepel,így alig érthető,és még nem adja vissza a könyv hangulatát sem. Szóval mégcsak árnyéknak sem lehet nevezni a HP filmeket.
2014. márc. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
38%

"Felhőatlasz"


Még jó, h akkora bukás lett, mint a szar....

2014. márc. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
76%
bukás lett, amerikában.... ott nem szeretik, ha gondolkodni kell.... de én olyan embertől, aki végig is gondolta, csak és kizárólag azt hallottam, hoggy mekkora film...és én is így gondolom ;)
2014. márc. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Matthew Quick: Napos oldal
2014. márc. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat!:)
2014. márc. 19. 15:08
 9/19 anonim ***** válasza:
Trónok harca,csillagok háborúlya,gyűrűk ura,alkonyat,harry potter,éhezők viadala,z világháború,halo,battle royale,interlyú a vámpíral,nem vénnek való vidék,az állat temető,piszkos tizenkettő
2014. márc. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
55%
a "j"-t nem ismered??? háborúja, interjú...
2014. márc. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!