Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Elakadó lélegzet cimű könyvhöz...

Elakadó lélegzet cimű könyvhöz hasonló könyvet tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
Elolvastam Rebeca Donovan - Elakadó lélegzet cimu konyvet es egyszeruen nagxon tetszik! Szeretem a vicces,humoros könyveket is de ez sokkal jobb volt valamiért. Megtaláltam benne önmagam. Milyen hasonló könyveket tudnátok ajánlani nekem? (Es ne tul komoly,es cselekvesmentes)

2014. márc. 19. 17:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Pedig ez a könyv komoly témát dolgozik fel, és inkább dráma, mint humor. Most nem tudom pontosan milyent is szeretnél, de akkor írok pár hasonlót, mint az elakadó lélegzet.

Jay Asher: Tizenhárom okom volt…

Lauren Oliver: Mielőtt elmegyek

Stephen Chbosky: Egy különc srác feljegyzései

Sarah Dessen: Egy felejthetetlen év

David Nicholls: Egy nap

Delphine de Vigan: No és Én

Sarah Dessen: Figyelj rám!

Laurie Halse Anderson: Hadd mondjam el...

Laurie Halse Anderson: Jégviráglányok

John Green: Alaska nyomában.

Beate Teresa Hanika: Soha senkinek.

2014. márc. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
En nem azt momdtam hogy Az Elekado lelegzet konyv humoros temaju konyv,hanem azt,hogy szeretem a vicces,humoros konyveket is, de ez a mufaju,temaju komyv sokkal jobban tetszik. De azert nagyon szepen koszonom a segitsegedet! Megprobalom megkeresni oket es elolvasni:)
2014. ápr. 1. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!