Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Nektek melyek a kedvenc vörös...

Nektek melyek a kedvenc vörös pöttyös könyveitek?

Figyelt kérdés
Ha lenne felsorolás szerűen lenne (egy sorba egy könyv) megköszönném. Véleményt nem muszály írni csak, ha gondoljátok és az írót sem kötelező megnevezni. Előre is köszi :)
2014. márc. 20. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:

13 okom volt

Tökéletes kémia

Csitt,csitt összes része

Elválaszt az idő

Pokoli szerkezetek

Mentsük meg Júliát!

Rubinvörös

Zafírkék

Remélem segítettem :)

2014. márc. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én inkább a kedvenc sorozataimat sorolom föl:)

Twilight Saga

A végzet Ereklyéi

Luxen

Időtlen szerelem trilógia

Perfect Chemistry

Csitt, Csitt

Fallen

Ezeken kívül még nagyon szeretem Sarah Dessen könyveit, ill. az Egyszeregyet és az Anna és a francia csók c. könyvet.. meg még sok mást:D

2014. márc. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Tökéletes kémia

A vonzás szabályai

Láncreakció

Pokoli szerkezetek

Tigris átka

Beavatott

Legenda

Éhezők viadala

Graceling

Fire

Burok

Lélektársak

Gyönyörü sorscsapás


Azt hiszem ennyi :)))))

2014. márc. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! A Twilight Saga-t filmben néztem, a Csitt csitt-t és a Fallen terveztzem, A Végzet ereklyéi-ből várom a befelyező részt, ami mellesleg 700 oldal, amivel elleszek egy darabig, a pokoli szerkezetek is egy ideje rajta vannak a listámon és a gyönyörű sorscsapást elolvastam, amibe persze bele is szerettem és a folytatására, a Veszedelmes sorscsapásra még nem volt időm beszerezni. A többiről még nem hallottam, de mindenképen utána nézek mindegyiknek. Mégegyszer köszönm mindenkinek és várom hátha vannak még mások akik leírnák a kedvenceiket.
2014. márc. 22. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!