Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ajánlana valaki könyvet?

Ajánlana valaki könyvet?

Figyelt kérdés

Tizenhat éves lány vagyok. Moszanában nagyon sok lehangoló/ijesztő könyvet olvastam, és szükségem lenne tippekre, milyen "nem ilyen" könyvet olvashatnék. Minden jöhet, ami rózsaszín, fluff és gejj. :)))

Előre is köszönöm a válaszokat. :)



2014. márc. 22. 15:41
 1/4 anonim válasza:
Leiner Laura könyvei jópofák. :)
2014. márc. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Jamie McGuire-Gyönyörű sorscsapás

Scott Westerfeld-Csúfok(több kötet van: Csúfok, Szépek, Különlegesek)

2014. márc. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én Meg CAbot és Julia Quinn könyvet ajánlom. Főleg az utolsót, mert ő általában vicces és romantikus könyveket szokott írni. :) Aztán ott van még Eliosa Jamestől a Duchess by Night cimű könyv (nem tudom a magyar címét, viszont ha kiadták magyar nyelven, simán elolvashatod. Én ezen a könyvön rengeteget nevettem. :) )

És tudom, hogy ez most nem szép dolog tőlem, de Leiner Laura könyvet NEM ajánlom. Mármint lehet, hogy neked tetszik, viszont én azzal a könyvvel úgy voltam, hogy "Hát ez hitetlen! Az első könyv, amit képtelen vagyok elolvasni az első 10-20 oldal után!" Azért első 10-20 mert nem emlékszem rá pontosan, hol hagytam abban. Ez volt a Szent Johanna Gimnázium című könyvénél.De hát ki tudja. Elég sok embernek tetszik az a könyv, úgyhogy inkább nem próbállak ezzel befolyásolni még jobban.

Egyébként Julia Quinntől a Tíz Dolog Amit Szeretek Magábant ajánlom, meg méga többit abból a sorozatból. :)

2014. márc. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Egyébként a Szent Johanna Gimit olvastam, de nekem tetszett. Mindegy, senkit nem ítélek el a véleménye alapján. :)
2014. ápr. 4. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!