Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Vannak itt olyan emeberek...

Vannak itt olyan emeberek akik szeretik Leiner Laura összes könyvét+ olvasták a Végzet Erekélyit Cassandra Claretől?

Figyelt kérdés
Csak mer már nagyon kevés ilyen ember van.

2014. márc. 28. 13:25
 1/9 AliceSwan ***** válasza:
100%
*Jelentkezik * Leiner Laura könyvei közül az Akkor szakítsunk-a még nem olvastam, a többit igen és szeretem. A Végzet Ereklyéit pedig imádtam!! :) <3 (és a többi Cassie könyvet is.)
2014. márc. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is jelentkezem :D

Nagyon szeretem a Végzet ereklyéit is és a Pokoli szerkezeteket is.:) SzJG-t, Bábelt és az Akkor szakítsunkot is olvastam. Nagyon tetszett mind. Ami a SzJG előtt jelent meg azt nem olvastam és nem is tervezem.

2014. márc. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 rebuuuus:-) ***** válasza:
100%

Halloooo!!!! En is itt vagyok!! elöször is bocsi a helyesirasert a laptomon nem magyar billentyüzet van.

Na szoval. En olvastam az SzJG-t es a Babelt es mind a kettot imadom. Mas Leiner Laura könyveket meg nem sikerült szereznem mert nem Magyarorszagban elek ezert kisse nehez megvenni oket de mindegy.

Cassandra Clare A Vegzet Ereklyei könyveket is elolvastam (nemetul, mondom, nehez magyar nyelvü könyveket szereznem) es nagyon szeretem öket. Jace4evaa

2014. márc. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Gyémántlány ***** válasza:

Helóóóóóóóóóóó, én is itt vagyok! :)

A Végzet Ereklyéit egyszerűen imádom (még nem fejeztem be, de az eddigiek tetszettek) és Leiner Laura könyvei se rosszak, az SZJG különösen tetszett. Jó, mondjuk az Akkor szakítsunk nem volt túl nagy extra, de elment...

2014. márc. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
54%
jeleeeeentkezeeem :D Nagyon imadtam az osszes szjg konyvet(meg elmentem egy szjg talalkozora is)A babelt meg az Akkor szakitsunka!t is olvastam!A csontvarost meg egyenesen imadom csak ugy faltam az oldalakat :D Es a film se lett olyan rossz :)
2014. ápr. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 SZJG5 ***** válasza:
Én is szeretem Leiner Laura könyveit.
2014. ápr. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én is szeretem mindkettőt:)
2014. máj. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jelentkezeeem :D Minden Cassie könyvet imádtam, Laurától pedig a Remek! -en kívül mindent olvastam :)
2014. máj. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Jelentkezem! Egyszerűen mindkettő magával ragadót Imádom <3   *-*
2014. aug. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!