Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hol tudom reklámozni a könyves...

Veronika 1996 kérdése:

Hol tudom reklámozni a könyves blogomat?

Figyelt kérdés
Ha valaki tud egy linket vagy akármit, ahol meg lehetne osztani másokkal azt kérlek írja le. Előre is köszönöm.

2014. ápr. 4. 23:49
 1/5 anonim ***** válasza:
a kérdésre sajnos nem tudom a választ de az oldalad nevét elküldenéd privátban?
2014. ápr. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Facebook. Első körben mindig az ismerősi körre gondolj.

Utána a bloghoz hasonló egyéb blogokkal bannercsere. Más, blogokat gyűjtő blogokkal bannercsere. (Érdemes a tágabb témakörben érdeklődni. Romantikus vámírpos blogot nem fog pl. az SFportal címoldalra tenni.)

Ha ilyeneket nem találsz, akkor csak van egy olyan oldal, amit szoktál olvasni... velük beszélhetsz, ha valamennyire témába vág. Nem kell túlzottan... elég, ha az egyik tagnak megtetszik, talán ő már a saját blogján reklámoz. Ha semmi nem használ, a gyakorin is kiírhatod kérdésként, ez is valahol reklám.

2014. ápr. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kedves első kommentelő, elküldtem privátba. Második kommentelő, köszönöm a választ. :)
2014. ápr. 7. 20:25
 4/5 anonim ***** válasza:
kattanj.hu :) és nekem is elküldheted privátba a címét
2014. ápr. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne. :)
2014. ápr. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!