Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Trónok Harca rajongók! Kinek...

Trónok Harca rajongók! Kinek mi a véleménye Victarion Greyjoy-ról?

Figyelt kérdés

Most olvasom a 4. kötetet, és az egyik kedvencemmé vált :)

Lehet már tudni, ki játssza öt a sorozatban


2014. ápr. 4. 23:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Én tudok róla,h őt már kihirdették volna. De több oldalon is foglalkoznak ezzel, van ahol a szerkesztő írja h őket tudná elképzelni Victarionként, van ahol lehetségesnek írják őket, de a lista kb. mindenhol ugyanaz:

Vincent Regan

Lars Mikkelsen

Ray Stevenson

Danny Huston

Vladimir Kulich

Marton Csokas

2014. ápr. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ja és az előbbi listát elnézve én Csókás Mártont tudnám közülük leginkább elképzelni Victarionként
2014. ápr. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem Victarion a legunalmasabb.

Egyébként még nem tudni. Csokas tényleg jó lehetne...de akkor inkább már Euronként.

Victarionnak inkább olyan kell, akiről ránézésre is elhiszik, hogy egyszerű, mint a faék. Habár sok múlik a "sminkes" csapaton is.

2014. ápr. 5. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

hoppá, az első válaszomból kimaradt a "nem" szó, nem tudok róla :D

am igen, Victarionnak egy egyszerű, előbb cselekszik aztán gondolkodik típusnak kellene lennie, de a 4.évadtól kezdve mégnagyobb mértékben elfognak térni a könyvektől, szal nem tudhatjuk,h milyen lesz a karaktere, de kinézetre sztem a magyar fazon megfelelne

2014. ápr. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!