Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Robert Merle - Állati elmék...

A Robert Merle - Állati elmék című könyvről lenne szó. Nektek is ilyen? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Úgy 2-3-4 oldalanként jön egy kisebb-nagyobb (ált. kb. 1 oldalas) olyan rész, ahol nincsenek írásjelek, csak vesszők. A dalógusok is csak vesszővel vannak elválasztva, a bekezdés végén vessző van, a következő bekezdés elején meg kis betűvel kezd. Mintha egy ilyen írói változat lenne, amit még lektoráltatni kéne, szerkesztőséggel kéne ellenőriztetni és egyáltalán nem lenne kész. nagyon zavaró, pedig engem érdekelne ez a könyv...

Az a kérdés, hogy csak az én példányom hibás, vagy másnál is így van?



2014. ápr. 10. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyik kedvenc könyvem, a többi Merle regénnyel együtt.

Engem egyáltalán nem zavar ez, ilyenkor az egyik szereplőnek a gondolatait jegyzi le az író, és amikor "csak úgy" gondolkozunk magunkban, nem szoktunk vesszőket vagy pontokat tenni. A nagybetűk elhagyása növeli a feszültséget és jelzi a folyamatosságot, ezen kívül jól bemutatja az illető személy gondolkodásmódját és karakterét.

Megéri többször is elolvasni, az ember mindig talál benne új gondolatokat, amelyken először csak átfutott.

Ne hagyd abba, még sok élvezetes pillanatot fog neked okozni! (Ha tudnád, mennyire irígyellek, hogy még csak most kezded... :))

2014. ápr. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:D Rendben, akkor olvasom tovább! Nekem is nagyon tetszik, csak ezek a részek ha nem tagolom jól gondolatban, akkor kuszák lesznek, és megzavarnak. :D Azt hittem, véletlen van, de akkor megpróbálom megszokni. :D
2014. ápr. 10. 20:42
 3/4 A kérdező kommentje:
U.i.: beírtam kulcsszónak, hogy "Gyilkos elmék". :D Az egy pöppet más... asszem megyek aludni. :D
2014. ápr. 10. 20:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Szép álmokat! :)
2014. ápr. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!