Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Vannak olyanok, akik fantasy...

Vannak olyanok, akik fantasy (anime féle) könyvet írnak? Van kedvetek az oldalon kívül beszélgetni (neten) és megosztani az ötleteiteket, kidumálni a témát?

Figyelt kérdés

írok, fantasy könyvet. anime félét, legalábbis abban a stílusban. sokan vannak szerintem, akik írnak, még ha nem is kiadónak, csak maguknak és (ahogy én is) titkolják és csak azokkal osztják ezt meg, akiket érdekel a téma, mert mások előtt ciki. nekem ez a 2. énem, a "titkos életem" :)

egy ilyen barátnőm van eddig, (igaz, nem is nagyon kerestem többet), de jó lenne, ha több emberrel oszthatnám meg a fantasy írásának örömét!:)

nem kérem az írásodat, (én sem küldöm el senkinek), legfeljebb az ismertetőjét, hogy tudjam, miről van szó. senkiét nem akarom lenyúlni és hogy az enyémet se tudják, pont ezért nem is küldöm el senkinek!


főleg lányok írhatnának ide vagy privibe (aki privibe ír, beszélgetünk és ha jól elvagyunk, akkor közösségit meg skypet cserélhetünk:)), mert jó lenne még olyan barátnő, aki megérti a fantázia világát:)


L



2014. ápr. 11. 00:46
 1/7 anonim ***** válasza:

"Anime féle fantasy könyvet?"


Tehát mangát akarsz vagy novelt?

2014. ápr. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

nekem mindegy, hogy mi, az amine stílust úgy értettem, hogy úgy rajzolja meg valaki az illusztrálni kívánt karaktert, mint az animékbe és mangákba szokták, vagy japánhoz köthető/ott játszódik a történet:D

lehet írás, de manga is, ez nekem mindegy, mert mivel én rajzolok a könyvhöz, egy mangakával is jól eltudnánk beszélgetni:D

2014. ápr. 11. 13:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Én írok egy könyvet, aminek csak az 1. rész vége felé fog megjelenni a fantasy oldala, és a 2. rész fog teljesen fantasy lenni:3 és hát nem tudom, hogy anime e, de a szereplőket úgy rajzoltam le:D 15/L
2014. ápr. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Kameko-san ***** válasza:
Én sajnos elég béna vagyok a rajzoláshoz, de fejben animésen képzelem el a karaktereimet. :D Szóval ha gondolod írhatsz nekem is. ^^
2014. ápr. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én szintén bénán rajzolok,viszont most éppen fantasyt írok,úgyhogy félig a te embered vagyok:D
2014. ápr. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
írtam mindenkinek:D
2014. ápr. 11. 19:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Főként rajzolok mert az írás és én.. :\ de olvasni szeretem az ilyeneke.. :D
2014. ápr. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!