Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ha írnék egy könyvet, ami jól...

Csak Betti kérdése:

Ha írnék egy könyvet, ami jól sikerülne, akkor ki tudnám nyomtattatni?

Figyelt kérdés
Szeretném,ha mások is elolvasnák a regényemet,de nem tudom,hogy ilyenkor mik az eljárások,vagy egyáltalán lehetséges-e az ilyesmi.

2014. ápr. 14. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
nincs tapasztalatom de szerintem kiadót kell keresni és ha tetszik nekik onnan ők tudják mi a teendő..
2014. ápr. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Ha van nyomtatód akkor azzal, esetleg egy nyomdába, de ha úgy érted, hogy nyilvánosságra adni, akkor fel kell keresni egy kiadót. A ciceró e-mail címe ha esetleg ott akarod: cicero@chello.hu telefonszám: 06/23 332 104

Sok sikert! :)

2014. ápr. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nyomtatáshoz elég a nyomda. Kiadáshoz egy ismert kiadó (lásd feljebb pl. a Ciceró, de azért őket se zaklassuk látatlanul, hogy írtam valamit, tessék kiadni), vagy magánkiadó, de akkor te fizetsz. Ellenben gyorsabb az ügyintézés és biztos a kiadás (elvégre ezt fizeted meg), hátrány, hogy a mű színvonala ettől még nem lesz automatikusan jó.

Ha csak azt akarod, hogy mások is elolvassák, érdemes lehet e-bookon is gondolkodni és egy elektronikus kiadót felkeresni (pl. Publio), ami ugyanúgy magánkiadás, csak kisebbek a költségek, hiszen a nyomdaköltséget nem kell fizetni.

2014. ápr. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A nyomtatáshoz csak nyomtató kell.Te a kiadatásra gondoltál, az viszont keményebb dolog. Van olyan kiadó akinek elég e-mail formájában elküldeni,van aki papíron kéri,de ez a kisebbik dolog.Az ember nem várhatja el tőlük, hogy elolvassák az egészet. Írnod kell legalább egy oldalt összefoglalásnak, illetve magadról is kell írni,ami viszont a legfontosabb: szakmai háttér.

Én sok helyre elküldtem, egyetlen egy volt hajlandó válaszolni ami nagyjából abból állt,hogy látnak benne fantáziát, lenne esélyem kiadatni, de ameddig nem tudok odaírni szakmai hátteret ne is reméljem,hogy szóba áll velem egy kiadó.Erre javasolták a pályázatokat, így ha nyerek akkor már nem lennék teljesen kezdő.Ha valaki vállalja,hogy szakmailag teljesen ismeretlen embertől ad ki könyvet az rendszerint nagy összeget kér.

2014. ápr. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!