Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit szólnátok egy Slender Man...

Mit szólnátok egy Slender Man témájú könyvhöz?

Figyelt kérdés

egy napló lenne, bejegyzésekről. Én írnám. Még fogalmam sincsen, mi lenne a konkrét szál, csak az elképzelés van. Az előszavát már megírtam. Ez lenne:


Az emberek elfelejtettek. Rettegtek, aztán elhagytak. Most a sötétben élek. Ott, ahová te nem merészkedsz, ott, ahol már a halál megváltás, és ott, ahol az élet bevégeztetik. Én vagyok az ember, aki nem létezik, és az a szörny, aki annyiak életét kioltotta. Hogy ki vagyok én? Nézz meg jól. Nézz meg, mert ez az utolsó dolog, amit életedben látsz.

Én vagyok a halál démona, aki feketében jár. Az, akinek arca sincsen. Az arctalan gyilkos. Látod, hogy mosolygok rajtad? Téged nézlek. Beléd látok. A legmélyebbik részedbe. Ugye félsz? Ne aggódj, ez még csak enyhe érzés. Majd a fájdalom, majd az elfeledteti veled a félelmet. Akkor, amikor a halál már megváltás.

Mert ott vagyok mindenhol. Minden sötét sarokban én lesek rád, és minden éjjeli árnyékban én lapulok rád lesve. Nézd meg jól az árnyékod. Megnézted? Ugye látsz engem? Mert, ne aggódj, én mindig látlak, és ha eljön az ideje, eljövök érted.

Akkor majd rimánkodhatsz a Napért.

Ugye már rájöttél ki vagyok? Ki az, aki az árnyékban lapul és életeket ont? Valóban. De ne aggódj. Egyszer érted is eljövök, és akkor nem lesz semmi ezen az átkozott világon, ami megvédene Slender Man árnyékától.



2014. ápr. 19. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:
42%
Nem érdekelne.
2014. ápr. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 pityubá' válasza:
42%
Engem se
2014. ápr. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
42%
Senkit nem érdekelne.
2014. ápr. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem nem is olyan rossz ötlet.Ha úgy döntesz,hogy meg írod engem érdekelne.Főleg ha kapcsolnád a témát egy krimihez. :)
2014. ápr. 21. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se rossz. Én biztos olvasnám! Engem érdekel. :)
2014. ápr. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!