Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Érdemes elolvasni a Gyűrűk...

Érdemes elolvasni a Gyűrűk ura és a Hobbit könyveket úgy, hogy láttam már a filmeket?

Figyelt kérdés
A filmeket már ezerszer láttam, kb kívülről fújom az egészet. Arra lennék kíváncsi, hogy érdemes azért elolvasni a könyveket is? Tud nyújtani valami pluszt? Előre is köszönöm a válaszokat!

2014. ápr. 21. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
A könyv mindig tud nyújtani valami pluszt, ugyanis egy filmbe sose tudnak belesűriteni mindent még akkor se, ha a film több részes.
2014. ápr. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, de pl a Hobbit az kb egy 300 oldalas könyv, és elvileg a filmek sokkal részletesebbek mint maga a könyv. Meg ki is vannak bővítve olyan dolgokkal ami a könyvben nincs. Mondjuk a Gyűrűk uránál viszont lehet a könyv a részletesebb.
2014. ápr. 21. 14:38
 3/6 anonim ***** válasza:
83%

Olvasd el mert sok minden nem teljesen ugy van mint a filmbe.

Én is most akarom elolvasni újra mert pár éve kb. 10 éves koromba elolvastam az elsőt meg a 2. meg félig csak akkor elég vontatottam haladtam mert még kis nokedli voltam.

2014. ápr. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm. Akkor szerintem elolvasom majd :)
2014. ápr. 21. 15:11
 5/6 yurima válasza:
100%
Érdemes elolvasni a könyveket. A Gyűrűk Ura mint könyv roppant érdekes és olyanokra is választ kaphatsz, amit a film során talán felemerült benned vagy éppen fel fedezet a külöbséget amit a könyv illetve a film között van. A hobbit eltér a filmtől és azért oylan hosszú a film mert a gyűrűk ura függelékeiből vagy a többi Tolkien állatl írt könyvekből mazsoláztak.
2014. máj. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
én is először a filmet láttam és utána olvastam el a könyvet, és így is sok pluszt adott. a könyv sokkal tartalmasabb, és a filmet át szokták írni egy kicsit.
2014. aug. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!