Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Esti Kornél és a Zabhegyezőhöz...

Esti Kornél és a Zabhegyezőhöz hasonló könyvek?

Figyelt kérdés

Főleg olyanra lennék kíváncsi (lehet szépirodalom, kötelező is), ami kicsit szomorkásabb hangulatú, elgondolkodtató vagy a főszereplő kicsit furcsább, különösebb, negatívabb, mint az átlag.

Köszönöm előre is a segítséget!



2014. máj. 3. 19:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Egy különc srác feljegyzései, Légy jó mindhalálig, Semmi, Hadd mondjam el, Előttem az élet, Alaska nyomában, Senkinek sem kellesz, Harcosok klubja
2014. máj. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Tokaji Zsolt: Hová mennek a kacsák?

Szerb Antal: Utas és Holdvilág

Ransom Riggs: Vándorsólyom kisasszony különleges gyermekei

2014. máj. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az Egy különc srácot és a Vándorsólyom kisasszonyt és is csak ajánlani tudom!! Főleg, hogy készül egy Tim Burton film az utóbbiból ;)
2014. máj. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Különc srácot, és a Vándorsólymot is olvastam már, utóbbinak most vettem meg a második részét. :D Egyébként mi annak a Tim Burton filmnek címe?:)
2014. máj. 6. 07:55
 5/12 anonim ***** válasza:
majd csak jövőre jön ki [link]
2014. máj. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%

Salinger - Franny & Zooey

Jose Samarago - Káin

2014. máj. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A Franny & Zooeyt most olvasom, a Káint pedig megnézem, kösz a tippet! :)
2014. máj. 15. 15:30
 8/12 anonim válasza:
100%

Murakami: Kafka a tengerparton

(Neil Gaiman: Amerikai istenek, ezt azért mert a főszereplő kicsit furcsább, különösebb - ha nem is negatívabb- mint az átlag)

2014. máj. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%

Szia!

Szerintem tetszene Nick Hornby-tól a Pop, csajok satöbbi. Én imádtam. Nekem hangulatában közel állt a Zabhegyezőhöz (ami amúgy az egyik kedvenc könyvem...) :-)

2014. aug. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
84%
A zabhegyezőnek van egy öreg verziója. Ugyan az a főszereplő, csak 60 évvel öregebb, és egy nyugdíjas otthonból szökik meg, a Rozshegyező. :)
2015. jan. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!