Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik Danielle Steel legjobb...

Melyik Danielle Steel legjobb könyve?

Figyelt kérdés
Olyan sok van és nem nagyon lehet dönteni közülük. Eddig 1 et olvastam és az nagyon tetszett. Remélem a többi is hasonló.
2008. júl. 27. 22:43
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
51%
Nem csak hogy hasonló, hanem pont ugyanolyan!
2008. júl. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
52%
Nem tudom mit olvastál, de nekem a kedvencem a Hazafelé... Szerintem nagyon nagyon jó!
2008. júl. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
88%

Tényleg mindegy, melyikkel folytatod, ugyanolyan mindegyik. Ha szereted az ilyen egy kaptafára készült romantikus történeteket, akkor mindegyik tetszeni fog. (Ne érts félre: nem a történet ugyanaz, hanem a fő vonalvezetés, a hangulat, és ha a konkrétumokat kihagyod, a következőképpen el lehet mesélni bármelyik regényét: A főhős életében tragédia történik, de sok-sok mellékút után rátalál az élete értelmére és a végére minden jóra fordul.)

Szóval bátran vedd meg akármelyiket, szerintem tetszeni fog :)

2008. júl. 28. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
71%
Nekem a Hercegnő a kedvencem, ebben van egy kis történelmi szál is, nem olyan, mint a többi. Emellett még a Kaleidoszkópot tudnám ajánlani.
2008. júl. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
68%
itt utánaolvashatsz a tartalmaknak,hátha így könnyebb dönteni.ha szereted D.S-t én még ajánlanám a Melissa Moretti könyveket.hasonló jellegűek,én mégis jobban szeretem őket...
2008. júl. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

bocsi a link kimaradt.

[link]

2008. júl. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim válasza:
82%

Nekem a legjobban a kaleidoszkóp tetszett, de szerintem érdemes mindet elolvasni, mert kimondottan jók:)

Én legalábbis mindegyik könyvet le tudom rakni, de ezeket nem lehet.

2008. júl. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
76%

Nekem ezek a kedvenceim: Az ígéret, Tükörkép, A legszebb ajándék, Gyalázat

Igaz, hogy kissé hasonlóak, de nem csak ennél az írónőnél figyelhető ez meg. Aki meg szereti az ilyen történeteket, amik teljesen kikapcsolják, annak melegen ajánlom Danielle Steel könyveit. Nekem is rengeteg megvan.

2008. júl. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
83%

Hello!

Hogy őszinte legyek, nem szeretem Danielle Steel könyveit. Viszont egyik könyve nagyon megfogott: Hullócsillagom. A fia életét írja le, aki depresszióban szenvedett.

2008. aug. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
13%

Uccsónak: Nem szimpla depresszióban, mániás depressziója volt. Hatalmas különbség van a kettő között, ha sima depressziója lett volna antidepresszánsokat kapott volna, nem Lítiumot. Ha nem értesz hozzá, inkább ne írj ilyet, vagy nézz után.

Egyébként Steel egy igen rossz, közepes író, csak megpróbál az ember érzelmeire hatni..^^ Szimpla pszichológia. Egyébként a Hullócsillagom tényleg jó könyv, bár nekem főleg a napló idézetek miatt tetszik, meg Nick jellemábrázolása... hát az elég szép.:D

2009. jan. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!