Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik Danielle Steel legjobb...

Melyik Danielle Steel legjobb könyve?

Figyelt kérdés
Olyan sok van és nem nagyon lehet dönteni közülük. Eddig 1 et olvastam és az nagyon tetszett. Remélem a többi is hasonló.
2008. júl. 27. 22:43
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
78%
nekem eddig a sztar tetszett a legjobban.de a hosszu az ut hazaig,a palomino es ha a haborunak vege is nagyon jok.ez a pearl harbour megtamadasa idejen jatszodik.egy amerikai katona es egy jappan lany szerelmerol.
2009. febr. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Melyiket olvastad?? Amúgy szerintem a 2 legjobb könyve a Gyalázat és a Johnny Angyal.

Általában a suliba szoktam órákon könyvet olvasni..:D De ezt a két könyvet itthon se tudtam letenni.. Nagyon ajánlom őket! :)

2009. jún. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Az én kedvenceim A cár balerinája,Hosszú az út hazáig és a Gyűrű.... gyönyörű mindhárom :)
2009. jún. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Mostmár elég sokat elolvastam a két kedvencem az Ékszerek és az Egy rendkívüli nő. A gyalázat-ot szeretném még elolvasni de sehol sem lehet kapni, sajnos :S
2009. júl. 28. 01:04
 15/26 anonim válasza:
Egyszerüen imádom a könyveit.. Valóban nehéz választani..De nekem az abszolut kedvencem az a Kalandvágy :)
2010. ápr. 23. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Szeirntem nem úgyan olyanok a könyvei mindegyik más és más.Lehet van pár ami hasonló,de sok kívétel van az egyik ilyen kívétel pl ami szerintem a leges legjobb könyve a Gyűrű ajánlom,hogy ezt olvasd el nagyon jó tényleg!!!!
2010. jún. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim válasza:
Nekem nagyon tetszett a palomino és a keresztutak...
2010. dec. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim válasza:
Próbáld az antikvárumokba kereseni olyan helyeken mindig lehet kapni Danielle könyveket olcsón ... jó lehet nem mai kiadás de sok könyv van ... én pl 250Ft ért szoktam venni! :)
2011. febr. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Pont az Ékszereket és a Gyűrűt akartam én is írni:)

a Tükörkép is nagyon jó, Egyszer az életben a kedvencem még.

Ja és a Szerelmes nyárutó, és A Csók nagyon jó.

A Titkok-at pedig azért ajánlom, mert kissé más a felépítése is és több szálon futnak a történetek, nekem nagyon tetszett! Egy egész mást stílust próbált ki Danielle, és hát természetesen nagyon jól csinálhja ezt is:)

2011. jún. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Amiket eddig olvastam:


Randevú a reménnyel

Szívdobbanás

Biztos menedék


Most olvasom a Megváltó szerelem c. könyvet..

Nekem nagyon tetszenek a könyvei!


Filmbe meg láttam a Szívdobbanást,meg a Drágakövek-et

2011. aug. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!