Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Huszonevesen milyen konyvet...

Huszonevesen milyen konyvet olvastok? Szerintetek ciki 24/l letemre meg ilyenek olvasni?

Figyelt kérdés

Szeretem a romantikus regenyeket,

Fantasy konyveket.

Most Veronica Rooth-ot olvasok,tovabba Cassandra Clare-t.

Imadom Daniel Steele konyveit is.

A parom szerint tinilanyoknak valok ezek.

Ti mit olvastok ebben a korban?


2014. máj. 6. 20:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Daniel Steele az kifejezetten a nőknek ír.
2014. máj. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
fémtechnológiai táblázatok
2014. máj. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem egy könyv nincs korhoz kötve. Én olvasok vörös pöttyösöket, arany pöttyösöket és minden olyat ami megtetszik :)

22/L

2014. máj. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ajánlom Brandon Sanderson minden könyvét. Legtöbben van romantikus szál de nem a középpontban.
2014. máj. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Es a fantasy konyvek?hamuvaros meg ilyenek?
2014. máj. 7. 11:35
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi baj a fantasyval? Szerintem nem gyerekes (ha meg az akkor sem érdekel igazán), én is 21 éves férfi létemre imádom a Gyűrűk Urát, a 3 fő könyvet, a Hobbitot és a Szilmarilokat már rengetegszer olvastam ki.
2014. máj. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Amiket leírtál azok közül még egyiket sem olvastam, mondjuk én még csak ez évben leszek húsz, bár mondjuk nem is tervezem ezeket olvasni, és nem azért, mert nem vagyok nő. Mondjuk tény hogy a felsorolt írok leginkább a nagymamák vagy en bloc a nők könyvespolcain fordulnak elő.


Azt hogy én mit olvasok szerintem nem sorolnám.

2014. máj. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Trónok harca?
2014. máj. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva..pillanatnyilag Ingmar Bergman önéletrajza, Konrad Lorenz, Thoreau, Popper, Vekerdy, H.Hesse, Müller, kortárs magyar irodalom, klasszikusok, stb.

Ismerek pár Steel könyvet, beleolvastam az erotikus részekbe aztán hajítottam is ki.

Szóval lehet fel kéne tekerni egy kicsit a színvonalat.

2016. aug. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!