Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mai, magyar költők, akiknek...

Mai, magyar költők, akiknek kissé elvont verseik vannak?

Figyelt kérdés
persze nem olyan szinten elvont, mint a Himnusz, hanem olyan, amin lehet gondolkodni, de egyértelmű hogy miről szól.

2014. máj. 13. 18:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Bocsi, ez kicsit off, de a Himnusz mitől elvont?
2014. máj. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Valaki nemrég azt mondta nekem, hogy neki Ákos dalszövegei túlzottan elvontak:)
2014. máj. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
A Himnusz elvont...ezt fel kell dolgoznom..*fejét veri a falba*
2014. máj. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
talán ha elolvasnátok az egészet, nem csak az első versszakot... ,,magzatod miatt lettél magzatod hamvvedre", és hasonlók. EGÉSZ himnusz, nem csak egy versszaka van
2014. máj. 14. 20:18
 5/14 anonim ***** válasza:
Elolvastam, az egész Himnuszt, nem csak az első versszakot, akkor sem értem miért elvont. Szerintem, mellesleg ez attól is függ,hogy hogyan értjük az "elvont" szót. :)
2014. máj. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
pont ezért nem kéne egyből ,,ezt fel kell dolgoznom", ,,fejét veri a falba" típusú cinikus kommenteket írni. mindegy, ezt szerintem zárjuk le, ennek nem nagyon van értelme :)
2014. máj. 16. 09:20
 7/14 anonim ***** válasza:
Én nem szeretnék bántani senkit, de ha a Himnuszt nem érted, akkor ne keress elvont verseket. (Mellesleg te kezdted az élcelődést.) Egyébként, hogy a kérdésre válaszoljak végre, pontos nevet nem tudok, de ha nem zavar, hogy amatőr portál, a poet.hu-n nézz körbe. Nagyon jókat is lehet találni ott (az M.Laurens nevű felhasználót ajánlom)
2014. máj. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
tumblr-ön csupa ilyen idézet van, írd be a keresőbe, hogy vers.
2014. máj. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Gál Éva Emese...én szeretem a verseit (néhányat), mondjuk, annyira nem elvont, de nem is tudom, hogy pontosan mire gondolsz. De pl.: a Labirintus elgondolkodtató.
2014. máj. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Simon Márton: Polaroidok. Elég elvont? :D [link] példa rá. De amúgy jó könyv. :3
2014. máj. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!