Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mondjatok jó könyveket!...

Mondjatok jó könyveket! Bővebben lent (? )

Figyelt kérdés
Bármilyen típusó könyv jöhet csak ne legyen túl nyálas. Olyant szeretnék ami hat az érzésekre és könnyen azonosulni lehet a könyvvel. Izgalmas és hosszú könyv vagy több részes...lehet thriller vagy krimi is vagy bármi csak ki vagyok éhezve nagyszerű könyvekre

2014. máj. 16. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:

David Wong - John Dies At The End

Neil Gaiman - American Gods

Elvileg Garth Nix Abhorsen trilógiája is jó, majd most akarok nekiállni. :)

2014. máj. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Szia! Én ezeket a könyveket szeretem:

-Hadd mondjam el

-13 okom volt

-Jégviráglányok

-Párválasztó

-Szerethetetlen (Port Fare trilógia)

-Elakadó lélegzet (Csak lélegezz! trilógia)

-A soha határa --->2. része: Az örökké határa


Engem a jégviráglányok fogott meg a legjobban, remélem tudtam segíteni :)

2014. máj. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Donna Tart: A titkos történet
2014. máj. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Légyszives azt is írjátok le, hogy miről szólnak :DD
2014. máj. 16. 21:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Google by Google
2014. máj. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A John Dies az két srácról szól, akik azt hiszik, hogy valami spéci droghoz jutottak, amiről később kiderül, hogy egy természetfeletti anyag, aminek a segítségével egy másik dimenzió szörnyei a miénkbe akarnak jutni. Elszabadul a pokol, a srácoknak pedig meg kell menteniük a világot, de mindketten hülyék. :D Iszonyat vicces könyv.


Az American Godsban az a lényeg, hogy amikor a különböző népek Amerikába mentek, akkor az isteneik is letelepedtek ott, de manapság a technika, pénz, stb. isnteni ki akarják őket szorítani. A főszereplő (30-as, most jött ki a börtönből) pedig ebbe a háborúba keveredik bele.


Közben eszembe jutott még más is.


Szintén Gaiman könyve a Neverwhere. Ebben London alatt van egy ilyen fantasys másoik város, ahol mindenféle szörnyek élnek. Ide kell lemennie egy átlagos férfinek, hogy visszakapja az életét és megmentse az új barátait.


Most Michael Scott Nicholas Flamel sorozatát olvasom. Itt különböző mitológiai lények és híres emberek halhatatlan verziói küzdenek a modern világ irányításáért. Érdekes, mert külön utána tudsz nézni a szereplőknek.

2014. máj. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!