Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok nekem írni néhány...

Tudnátok nekem írni néhány könyvet ami 11 éves kortól 16- ig tart?

Figyelt kérdés
Nem tudok mit olvasni pedig imádok és csak azzal tudom lekötni igazán magam!

#könyv #vicces #kaland #izgalmas #pl.: Leiner Laura
2014. máj. 17. 13:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Leiner Laura? Akkor: Szjg, Bábel, Akkor szakítsunk.

Szereted a Vöröspöttyös könyveket? Mert szerintem azok igazán neked valóak. Mármint a korosztályodnak. :)

2014. máj. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A Leiner Leura könyveket már mind kiolvastam! :) De akkor megnézem a vörös pöttyös könyveket is! Köszi a tanácsot!
2014. máj. 18. 18:15
 3/3 kbija válasza:

Segítség Youtube sztár lettem.... az ilyen kis aranyos

A hűvösvölgyi suli

A párválasztó

Ha szerelmeset akarsz olvasni akkor ajánlom az Obszidián(az nekem nagyon tetszett)...a beavatott(Az is nagyon jó könyv de akiknek ajánlottam azok a címe miatt nem akarták elolvasni mert nem tetszett nekik , mármint a cim XD de ezt tényleg ajánlom de a beavatott második része az nagyon rossz :(... Csitt Csitt....Ördögszekerek(most ezt olvasom csak ebben a könyvben az a baj hogy az író szemszögéből van leírva a történet és nem az egyik szereplőjéből, de amúgy jó) ha még kell könyv h mit olvass akk szólj mert elég sokat tudok amik jók :D

2014. máj. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!