Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Lányok, akik szeretik a Vörös...

Lányok, akik szeretik a Vörös Pöttyös könyveket! Szívesen olvasnátok ilyen regényt?

Figyelt kérdés

Tudom, az egyediség hasznos és jó dolog, de én nagyon szeretem a meseátiratokat, és kétfélén gondolkoztam.


1. Aladdin

Aladdint Ramonnak hívják, nem tudja a vezetéknevét, Boston utcáin él a hajléktalan haverjaival, szabadidejében drogtanyákat ver szét, és egy üzletember lánya után sóvárog. Egyszer megment egy lecsúszott, csődbe ment szenátort a drogbárók bosszújától, majd mikor ez a férfi újra összeszedi magát, felkeresi Ramont, és teljesít neki három dolgot a segítségért cserébe. Így kerül Ramon először a lány közelébe, mint befolyásos diplomatatanonc, ami bonyodalmak sorozatát indítja el, és egyre több az összeütközés a bostoni alvilági élet és a felső tízezer világa között.


2. Rapunzel

Golden Gruaige, más néven Goldie az írországi Cork városában lakik, nevelőanyja lakássá alakított víztornyának legfelső szobájában. A haja eperszőke, és a térdhajlatát súrolja, és szívesen énekel az ablakban üldögélve, a semmibe lógatva a lábát.

Ám ez a Rapunzel más. Goldie tizennyolc éves, Pink Floydot és Ramonest hallgat, tetoválás van az oldalán, a legjobb barátja negyvenhét évvel idősebb nála, és egy XL883-as Harleyval jár a helyi művészeti gimnáziumba, aminek ő festette ki a dísztermét.

Egy egyszerű postásfiú figyel fel rá, akit Goldie először figyelmen kívül hagy, majd mivel ő az egyetlen társasága a tavaszi szünetben, beavatja az életének eddigi és jövőbeli miértjeibe. Lényegi történés nincs a regényben, a cselekmények Goldie emlékeiben és elbeszélésében zajlanak.



2014. máj. 19. 23:34
 1/8 anonim válasza:
csók, pont jókor (a kiss in time)
2014. máj. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bocsi, talán nem volt egyértelmű, de az a kérdés, hogy szívesen olvasnátok-e ilyet, jó-e az alapsztori. :)
2014. máj. 20. 14:46
 3/8 anonim ***** válasza:
Óóóó!!!!! Mindennél szívesebben! Mikor adjod ki? :-D nagyon jóó!!! Csak így tovább!!!!
2014. máj. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagyon eredeti ötlet, imádnám! Mindenképpen keress majd valami kiadót, de semmiképp se írd neten (pedig szívesen olvasnám), mert valaki 100% hogy lemásolná:) Én már ide is félnék kiírni ilyen eredeti ötletet!
2014. máj. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
elnézést a szóismétlésért
2014. máj. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az első nem tetszik a második viszont igen :)
2014. máj. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :D

Ha lesz időm, mindenképp megírom. :)

2014. máj. 20. 22:22
 8/8 anonim ***** válasza:
A Aladdin-os nagyon jó, szívesen elolvasnám. :) Nagyon nagyon tetszik. A Rapunzel-es nekem uncsinak tűnik, de nem is szoktam ilyen "lényegi történéstől" mentes könyveket olvasni. Viszont az is nagyon ötletes, biztos, hogy sikeres lenne.
2014. máj. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!