Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Érzelmes, szerelmes, szenvedél...

Érzelmes, szerelmes, szenvedélyes vörös pöttyös könyvek?

Figyelt kérdés
2014. máj. 19. 23:51
 1/5 anonim ***** válasza:

A Vörös Pöttyös könyveknek pont az a lényege, hogy a szerelemről meg hasonló dolgokról szólnak. Egyszóval majdnem mindegyikben van szerelem, meg érzelmek.

Ha szenvedélyes könyvet szeretnél akkor keress másik kiadót, a VP inkább young adult könyveket ad, amikben esetleg egy csók van, de semmi több.


Itt egy honlap, VP könyveken kívül egy csomó mást megtalálsz, rengetek kritikát olvashatsz, értékeléseket meg miegymást :)

[link]

2014. máj. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Obszidián. Van folytatása is...
2014. máj. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Anna és a francia csók

Tökéletes kémia és a második része a Vonzás szabálya

Nyitótánc

ezek sztem nagyon jók:))

2014. jún. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Obszidián és Ónix a legjobbak!!
2014. jún. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ezt a választ leírtam már egy másik kérdéshez, de szerintem neked is hasznodra válhat így de is leírom. :DD Stephanie Perkins-től az Anna és a francia csókot ajánlom nagyon. Én egyszerűen imádtam, többször is elolvastam (pedig nálam ez nagyon nagy szó, mivel nem szoktam soha újraolvasni könyveket) de ez annyira megragadott, hogy 3-szor olvastam. Fantasztikus könyv. És ez szerelmes ám a javából nekem elhiheted.Személyes kedvencem. :DD Ezen kívül ott van még Lúzerek és bálkirálynők Alyson Noel-től (tipikus amcsi gimnazista történet, de letehetetlen) , Éjféli bál Day Jessica George-tól ha szereted mesés szerelmes történeteket ez telitalálat, alapvetően Széttáncolt cipellők című mese újrafeldolgozása, de fantasztikus, engem nagyon lenyűgözött. :) A Lenyűgöző teremtmények és folytatásai Kami Garcia, Margaret Stohl-tól pedig egyszerűen kötelezőek. Még tudom ajánlani Libba Bray-tól a Rettentő gyönyörűség sorozatot ami egyszerűen letehetetlen. És ha már szerelmesnél tartunk a Tökéletes kémia Simone Elkeles-től abszolút a te embered, akarom mondani könyved. :)) Telitalálat, csak ajánlani tudom. Remélem tudtam segíteni. Szerintem ha ezek közül a könyvek közül választasz olvasnivalót nagyot nem tévedhetsz. :DD
2014. jún. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!