Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik a legjobb Trónok harca...

Melyik a legjobb Trónok harca könyv?

Figyelt kérdés
Melyik az eddigi legjobb trónok harca könyv a megjelentek közül ? Miért ?

2014. máj. 20. 17:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
41%
Talán a második a Kardok Vihara. Jelenleg a Varjak lakomáját olvasom, talán a felénél tartok, de kezd unalmas lenni. Már lassan nem tudom ki-kicsoda, és ez egy történetben nagyon nem jó.
2014. máj. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
72%

A Kardok vihara (ami a 3. könyv). És azért, mert ez a legeseménydúsabb, tényleg váratlan fordulatokkal.

De a Varjak lakomája sem rossz, főleg a Martellek és Cersei miatt. :-)

2014. máj. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
És melyik könyv hányadik évadnak felel meg ? Köszönöm a válaszokat :)
2014. máj. 20. 18:10
 4/19 anonim ***** válasza:
46%

első vagyok.

Igazatok van A kardok vihara a harmadik könyv. De mégis ezt tartom a legjobbnak. Talán azért mert elkövettem azt a hibát, hogy előbb megnéztem a 3 évad sorozatot, és utána kezdtem el olvasni . Így az első és második könyv nekem egy kicsit unalmas volt, mert követhető volt a sorozat miatt. Az első könyv szinte egy az egyben olyan mint a sorozat. A kardok viharánál jutottam el odáig, amit még nem láttam sorozatban.

2014. máj. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
78%

1. évad: Trónok harca

2. évad: Királyok csatája/Kardok vihara

3. évad: Kardok vihara

4. évad: Kardok vihara/Varjak lakomája/Sárkányok tánca

5.évad: Varjok lakomája/Sárkányok tánca

2014. máj. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
63%
Nekem a Trónok Harca és a Kardok Vihara tetszett a legjobban. Bár mondjuk a Királyok csatája is nagyon jó volt. Most a Varjak lakomáját olvasom, de ez már nem annyira jó, mint a többi. Hiányoznak a Tyrionos fejezetek, meg az Aryásak és több Sansa is lehetne benne. Értem én, hogy Királyvárra akar koncentrálni, de nekem akkor is hiányoznak. Cersei-től már feláll a szőr a hátamon.
2014. máj. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
62%
Mindegyik jó.
2014. máj. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
11%
A Tél Szelei a kedvencem, de a Tavasz Álma se rossz :)
2014. máj. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
58%

Akik olvasták a sárkányok tánca könyvét.

Sansa ott is végig ilyen mérhetetlenül ostoba marad? Nagyon idegesít az ostobasága. Olyan jó lenne, ha végre valaki a képébe mondaná, hogy miatta halt meg az apja, anyja, testvére. Az apja kérte, hogy maradjanak csendben, és másnap gyorsan hazautaznak Deresbe, de ő neki el kellett árulnia Joffreynak és Cerceinek a tervet, és ez vezetett a többiek halálához. Remélem megtudja majd, vagy ostoba marad??

2014. máj. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
64%
Kisujj bábja marad.
2014. máj. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!