Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik Leiner Laura Könyv a...

Melyik Leiner Laura Könyv a legjobb?

Figyelt kérdés
A Szent Johanna Gimi, a Bábel vagy az Akkor szakítsunk?

2014. máj. 23. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Akkor szakítsunk
2014. máj. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindegyiket imádtam! Mindet olvasd el szerintem. Ha nem akarod egrendelni akár Pdf-ben is elolvashatod!:!
2014. máj. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
6%
Igazából semelyik. Ha muszály választani,akkor a Szjg. A Bábelben 500 oldalon keresztül ismételgeti,hogy süt a nap,meleg van,vagy hogy esik. Kiválóan bemutatja,miket ettek,de ez szerintem szörnyen unalmas volt. A karakterek..nos. Egyik könyvében sem találtam egy jól bemutatott karaktert. Tegyétek föl a kérdést: mit tudsz Cortezről? ( mindig zenét hallgat,és szereti a kólát), Napsiról ( minden pasi rajong érte ) Hipóról ( hipochonder) de ezeken kívül még mit? Mert én nem nagyon tudnék mást mondani... Reni idegesített,de nagyon. Folyton bőgött,legszívesebben oda mennék hozzá,és jól megráznám,mint ahogy Zsófit is. Az Akkor szakítsunkról meg.. te jó ég! Miért?Miért? Miért kellett ezt megírni? A főszereplő egy hisztis liba. Örülök,hogy nem költöttem rájuk egy fityinget sem, mert nagyon sok jó könyv van ezeken kívül!
2014. máj. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a bábelt tartom a legeslegjobbnak 💞
2014. máj. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bábel :))
2014. máj. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én mindet imádtam!DE szerintem az SZJG a legjobb!
2014. máj. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Cortezlove ***** válasza:
Nekem a Babel tetsyett a legjobban !! Termesyetesen az SzJG-t is imadom de nekem a Babel viszi a primet!!
2014. jún. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!