Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Csak szerintem felháborító,...

Csak szerintem felháborító, hogy A nővérem húga c. könyv filmváltozatának végét teljesen megváltoztatták? FIGYELEM SPOILER! Ha nem akarod tudni, ne olvasd tovább!

Figyelt kérdés
A könyv szerint Anna egy autóbaleset következtében agyhalott lesz, így megkaphatja Kate a veséjét. Teljesen váratlan fordulat. Éppen ettől volt annyira jó a könyv. Erre mit csinálnak a filmben? Teljesen kiszámítható módon meghal Kate. Kate, aki a könyv alapján életben marad. Mit gondoltok, csak engem akasztott ki ennyire?
2014. máj. 24. 16:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Én teljesen megértelek.

Engem az akasztott ki mikor kiderült, hogy a Hair című film vége, az eredeti musicaltól nem kicsit eltér.

Az igaz, hogy a történet mondanivalóját nem befolyásolta.

2014. máj. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
60%

Első válaszoló, miben tér el a film a musicaltől? Nagyon kíváncsi vagyok, imádom a filmet!

Bocs az offért :)

2014. máj. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az eredeti darabban Claude Bukowski (a vidéki srác), Berger (a hippi vezér), és Sheila (a gazdag hölgy)szobatársak.(A filmben nem ismerik egymást.)

Claude behívót kap, de nem tudja elmenjen-e. (A filmben ez nem volt kérdés, míg nem találkozott Bergerékkel).

Érdekes, hogy eredetileg Claude énekli az "I Got Life” -ot nem Berger. Ráadásul teljesen más körülmények között.

Nincs a végén az a csavar a Bukowski-Berger helycserével. Egyszerűen Bukowski úgy dönt, elmegy a háborúba és meghal.

(Gondolom ezért énekli a film végén, mikor a gépbe szállnak, hogy "Hiszek Istenben, és hiszek Claudban, aki vagyok!)

Ha bővebben érdekel:

[link]

2014. máj. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!