Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szjg fanok szerintetek Cortez&...

Szjg fanok szerintetek Cortez&Viki Kinga&Dave Virag&Ricsi lefeküdtek? Ha igen akkor vajon hogy zajlott? Valaki le tudna irni?

Figyelt kérdés

2014. máj. 25. 13:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ricsi-Virág tuti,a többiekre utalás van emlékezetem szerint,de nem részletezik,mert azt hiszem 12 éves kortól megy
2014. máj. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
mármint a könyv..
2014. máj. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

ha elolvasod a könyvet, akkor magadtól is rájössz a válaszra... ha meg nem, akkor azt jelenti, hogy még nem vagy elég érett ahhoz, hogy célzásokból rájöjj arra, hogy igen.

és amúgy nem részletezik, hogy hogyan feküdtek le, mivel ezt a könyvet 11-12 éves gyerekek is olvassák.

2014. máj. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek velük :/ Reni mondja h khm történtek Corteznél dolgok de nem részletezte h mi de sztem ebből rá lehetne jönni...
2014. máj. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Rengeteg ilyen kérdés van, nem igaz, hogy nem tudod beírni a keresőbe azt, hogy 'gyakorikérdések cortez viki' vagy a többiek nevét. Sok találatot ad ki..
2014. máj. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 vörös98 ***** válasza:
100%
kinga és dave megteszik, mikor kingának szülinapja van
2014. máj. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Sztem elobb is vagy csak valami olyasmit mert a Kinga egyszer mondja Zsoltinak h :Biztosithatlak rola h Dave nem lany
2014. dec. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!