Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Trónok harca könyv, érdemes...

Trónok harca könyv, érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
A Trónok harca könyveket szeretném megvenni ,ha nézem a sorozatot mindig(utolsó résznél vagyok) akkor érdemes belekezdenem a könyvekbe?

2014. máj. 27. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

az első könyv 100% megegyezik a filmmel, azt még nagyon jól megcsinálták, aztán évadról évadra több a különbség.

Amúgy nem trónok harca, hanem Tűz és jég dala.

Ha szeretsz olvasni mindenképp érdemes megvenni, hiszen frenetikusan jó az egész, és sok plusz infót is megtudhatsz belőlük, ha nem szeretsz olvasni, akkor meg totál felejtős, hogy több 900 oldalas könyvet elolvass...

2014. máj. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Olvasás nem ügy ,Gyűrűk urát ,Eragont is olvastam ,szóval bejönnek a fantasyk csak amiatt kérdeztem ,hogy a sorozat után is érdemes-e ,de köszi a választ:)
2014. máj. 27. 17:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Aha! Könyvben sokkal jobb. Ritka az olyan könyv amit jól meg tudnak filmesíteni. talán a Remény rabjai , és a Halálsoron a kivétel.
2014. máj. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem úgy nem nagyon jött be hogy tudom mi fog történni a sorozat miatt, tönkreteszi az élményt.

Mindenképpen előbb kell a könyvet olvasni, úgy megérné megvenni őket.

2014. máj. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
rengeteg + infó van a könyvekben, pl a sorozattal most aktuális, a könyvben a hely pl sokkal többet szerepel eddig...
2014. máj. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
lol "hegy" et akartam írni, most vettem észre :D
2014. máj. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!