Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek az Assasin's...

Mi a véleményetek az Assasin's Creed könyvekről? Aki olvasta annak milyen? Érdemes e belekezdeni?

Figyelt kérdés

2014. máj. 22. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmilyen számítógépes játékból készült regénybe sem érdemes belekezdeni.
2014. máj. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Prym ***** válasza:
szerintem érdemes (bár nem adja vissza a játékot), a könyv is nagyon jó. szerintem az az igazán jó benne, hogy az egész sztorit visszaadja egészben+ le vannak írva Ezio érzései. Vannak benne érdekes részek, pl amikor 2000 méter magasról ugrálnak 1 köbméter szalmába és senkinek se lesz semmi baja... :D de ez a játékban is így van úgyhogy nem akadtam fenn rajta :D
2014. máj. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én a játékkal nem nagyon játszottam csak egy párszor:p De én a könyveket nagyon imádtam:)
2014. júl. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én játszottam mind a játékokkal mind a könyvekkel, érdemes bele kezdeni nagyon jók.
2014. júl. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Tegnap olvastam ki a black flages könyvet :D sokmindenről +infód lesz és megismerheted jobban az egészet ;) sztem nagyon jó
2014. júl. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!