Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a jó történet titka?

Liett kérdése:

Mi a jó történet titka?

Figyelt kérdés
Írni szeretnék egy több fejezetes történetet/könyvet,de nem tudom hogy kezdjek neki. Eddig rövidebb (1-2 oldalas) szösszeneteket irtam a saját szemszögemből és értelme se sok volt inkább csak egy sűritmény abbol ami eszembe volt,de most megpróbálkoznék egy hosszabbal is. Ti hogy szoktátok elkezdeni? ÉPÍTŐ VÀLASZOKAT HA LEHET!
2014. máj. 30. 20:03
 1/2 anonim ***** válasza:

szerintem a legfontosabb dolog, hogy legyen benne valami eredeti, ami semmi másban nincs. biztos te is rengeteg olyan könyvet olvastál, ahol van a csaj(legtöbbször új a gimiben) meg a rossz fiú és akkor ezek ketten összegabalyodnak

nekem nincs ezzel bajom, mert szeretem a romantikus könyveket, de utálom, ha tök sablon sztori, és semmi egyedi nincs benne. ezt a kis egyediséget bele tudod csempészni a szereplőkbe, vagy a szereplők múltjába stb

számomra az is fontos, hogy a szereplők ne legyenek tökéletesek. szóval oké, hogy ez a srác itt a suli rossz fiúja, de ne legyen már tökéletes, hanem legyen pár hibája pl. nagy a füle, az átlagosnál egy kicsit hosszabb az orra stb. ezektől a hibáktól lesz valós maga a szereplő, meg a történet is.

meg még ezer dolgot tudnék mondani, ha szeretnél, akkor írj privátban, én is épp írok egy történetet (vagyis hát amikor épp kedvem van, akkor leülök és írom) úgyhogy lehet, hogy tudnék segíteni, meg az is érdekelne, hogy miről írsz :)

2014. máj. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Röviden? Ne legyen sablonos és kösse le az olvasókat.
2014. máj. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!