Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ha Anne Rice Vámpírkrónikáiból...

Ha Anne Rice Vámpírkrónikáiból kihagyom a Mayfair-történeteket, akkor érteni fogom?

Figyelt kérdés
Már olvastam az első 3 részt, a 4.-et most kezdtem el, de azt írja a könyv elején az előszó, hogy a 4. és az 5. rész között el kell olvasni a Mayfair-történeteket ahhoz, hogy megértsem a további részeket, de engem őszintén most annyira nem érdekelnek. Mi lenne, ha nem olvasnám el? Úgy is értelmes, vagy nagyon nem érteném? Meg az Új vámpírtörténetek sem vonzanak annyira, az is feltétlenül szükséges az érthetőséghez? Mert még a nyáron nagyon szeretném elolvasni az Armand, a vámpírt. Nem érteném ha ezeket az úgymond kiegészítő köteteket kihagynám? Vagy bátran kihagyhatom, és majd később visszatérnék rá...

2014. jún. 1. 14:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Az utána következő részek arra is építenek, nem fogod érteni az összefüggéseket.
2014. jún. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lasher, Táltos, Blackwood Farm, Vérhozsanna részek erre építenek, ezeket nem értenéd igazán a Boszorkányok órája nélkül. Megéri elolvasni, mert nagyon jók, ki ne hagyd! Az Új vámpírtörténetek már nem kapcsolódnak hozzá, azokat kihagyhatod.
2014. júl. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hát, úgy néz ki, akkor elolvasom ;) Majd sort kerítek rá a Blackwood farm előtt.
2014. júl. 9. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!