Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Könyvem kezdéséről valami...

Könyvem kezdéséről valami pozítív vélemény?

Figyelt kérdés

Egy újabb vizsga, talán jobb lesz, ha keményen oda vágok a többieknek, hátha nem kell egyből harcolnom… Ekkor oda léptem az ajtó elé és nagy erővel kirúgtam azt és felkiáltottam.

- Szevasztok bal******!

- Maga meg mit képzel magáról, hogy merészel csak úgy berontani az irodámba? – Mormogta felháborodottan az igazgató.

- E-elnézést kérek igazgatóúr, - Kiáltottam fel szégyenlősen – tehát a vizsga nem a 20A teremben lesz?

- 21A terem a vizsga helyszíne!

Remek, már megint hibáztam. Legjobb lesz, ha most elnézést kérek még egyszer és elhúzok innen.

- Igazán elnézést kérek igazgatóúr.

Na, jó gyerünk a 21A tanterem, most óvatosan lépek be, nem akarok több zűrt. Kinyitottam az ajtót és köszöntem.

- Jó napot tanár úr, - Köszöntem mosolyogva – szevasztok!

- Késtél egy percet Srath, hogy fogunk ezzel elszámolni? – Szólt a tanár.

- E-elnézést a késésért!

- Semmi baj fiacskám, jövőre újra próbálod.


2014. jún. 4. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem fogott meg, és ez azt jelenti, hogy a folytatás sem igazán érdekel.

Talán pár óra telt el, amikor írtam valakinek, hogy itt a gyakorin szinte minden fiatal sulis történeteket ír. Ez is olyan mint a több száz amit ide linkelnek. Tucat..

2014. jún. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Már megbocsáss, de ez olyan nagyon semmilyen. Van benne jócskán helyesírási hiba, ráadásul a fogalmazásodon is van mit csiszolni. Ha 15 alatt vagy, akkor gyakoroljad csak, pár év múlva elég jól fog már menni.
2014. jún. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 delfin2000 ***** válasza:
Szerintem a történet kezdése nem igazán érdekfeszítő, nekem mondjuk eléggé erőltetettnek tűnik. Bár a valósághoz hasonlít a történet, mindenképp gondolkodj kicsit olyanon, amit még sosem olvastál, és különleges, mégis azért elképzelhető történet.
2014. jún. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!