Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » George R. R. Martin Trónok...

George R. R. Martin Trónok harca könyvsorozatát lányként mennyire lehet élvezni?

Figyelt kérdés

Gondoltam rá, hogy elolvasom, ha már ilyen népszerű, hogy legalább tudjam, mire ez a nagy felhajtás, csak nem tudom, hogy mennyire olvasható lányoknak. Valaki tudná véleményezni?


Köszi!

17/L



2014. jún. 9. 14:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, miért ne lenne olvasható lányoknak. A legtöbb ismerősöm olvasta.
2014. jún. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondom, hogy életem egyik legjobb könyvsorozata. Nagy hiba lett volna ha kihagyom. Mindenképp kezdj bele! Nekem nagyon sokat jelent.

15/L

2014. jún. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze, lányként is ugyanúgy lehet élveni, feltéve, hogy szereted a műfaját(fantasy-történelmi regyény keverék). Jó kis sorozat remek karakterekkel, hitelesen megírva. Kár kihagyni. :)

15/L

2014. jún. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem ezt a "lányként" dolgot. Ha szereted a fantasyket, akkor valószínűleg ez is tetszeni fog, de ha nem, akkor se biztos, hogy nem. Ha gondolod, nézz bele a sorozatba, az első évad még nagyon hasonlít a könyvre, és dönts az alapján. (20/N)
2014. jún. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm, akkor mindenképp beleolvasok/belenézek! :)
2014. jún. 9. 21:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha a sorozatot még nem láttad akkor ne is nézd meg míg nem olvasod el a könyveket. ( Mert ha beleolvasol picit az elsőbe utána úgy is fogod olvasni a többit is. :D )
2014. jún. 12. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!