Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Könyvet írók, de a főszereplőv...

Könyvet írók, de a főszereplővel kapcsolatban lennének ellenvetéseim. (Név, kinézet, stb). Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Az, van, hogy én a főszereplőt Japán származású lánynak képzeltem el. Az, 1. kérdés tehát ez volna: Titeket zavar-e ha a főszereplő ázsiai?

A 2. a nevével kapcsolatban lenne... Biztosan, Japán lesz a neve, de akkor meg nem tudom, hogy mi is pontosan... Szóval, a 2. kérdésem: Melyik Japán név a legtetszetősebb?


De, ha nem lenne Japán 3 féle variációt tudnék elképzelni. A következőek volnának:


1. "nem Japán" variáció;

Név: Elysabeth ____ (direkt így írtam az "Elysabeth"-et)

Becenév: Bells, Betty, Beth

Kinézet: 160 centi volna porcelán fehér bőrrel, világos hajjal, és rikító borostyán (világosbarna-sárgás) szemmel. A szemöldöke pár árnyalattal sötétebb lenne, az orra környékénél világosbarna szeplők lennének. Világos méz színű haja göndör és hullámos fürtökben a hátáig ér, arca kerekebb.


2. "nem Japán" variáció:

Név: (Ennek, se tudom a nevét, aki tud jól hangzó angol/francia neveket, kérem írjon!)

Becenév: -

Kinézet: Neki, a szeme zöldesbarna volna. Haja, élénk gesztenye barna, bőre hihetetlenül fehér. Úgy, képzeltem el, hogy a haját, laza kontyba vagy félkonytba, esteleg copfba fogja. Ha, pedig nem akkor előre engedi. Neki nincs olyan hosszú haja, ép csak annyi, hogy lehessen "kezdeni vele valamit". 165 centinek képzeltem.



3. "nem Japán" variáció:

160 centi, lenne. Pontosan így képzeltem el (kivéve a szemét, az neki is olyan lenne mint az "1."-nek szeplőjével együtt, csak a haja változna meg.:

[link]



Szerintetek melyik lenne a legjobb "variáció"? A Japán, az 1. (a göndör haj, sárgás szem) a 2. (zöldesbarna szem, élénk gesztenye barna haj, a haja általában "megcsinálva") vagy a "3." variáció, (aminek csak a haja változik az "1.'-hez képest)? És, a nevek kapcsán tudtok segíteni?



2014. jún. 10. 15:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Egyetértek #1-gyel, először meg kellene tanulni normálisan írni. Másodszor:sosem jó az az író, aki mástól kér segítséget. Ez olyan, mintha azt akarnád, hogy más találja ki, mi legyen a történet.
2014. jún. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!