Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Jókai Mór: Az aranyember című...

Jókai Mór: Az aranyember című regényből lenne segítségre szükségem, méghozzá Timeáról!?

Figyelt kérdés

Ez a háziolvasmányunk, elolvastam a történetet, de olyan feladatot kaptunk, hogy Tímea titkos naplója, és foggalmam sincs hogy mit kellene írni. Napló szerint kellene megírni, és több évet mutatna be, hogy mit írt a naplójába mikor kicsi volt, és aztán ahogy nőtt.

Léci segítsen valaki, fiú vagyok, és ilyen csajos titkos naplót nem nagyyon tudok írni, még akkor se, ha nagy része benne van a műben



2014. jún. 11. 15:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Magadtól kell megírnod, különben én kapom az 5-öst :D


Egyébként van fogalmad arról, mit kell írni:

"Napló szerint kellene megírni, és több évet mutatna be, hogy mit írt a naplójába mikor kicsi volt, és aztán ahogy nőtt. "


Ne legyél már ennyire lusta, mert lusta felnőtt lesz belőled és semmire nem viszed az életben! :) Sok sikert!

2014. jún. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam, hogy írd meg helyettem, hanem csak egy kis segítséget kértem, hogy kb. hogy lenne jó leírni vagy esetleg valami támpontot
2014. jún. 15. 00:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!