Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Egy kis segítségre lenne...

Tamara98 kérdése:

Egy kis segítségre lenne szükségem! Keresek egy könyvet amit már régebben olvastam csak elfelejtettem a címét. Ez melyikbe van?

Figyelt kérdés

Ha jól emlékszem Sohonyai Edit vagy Jacqueline Wilson a szerző..

Ennyire emlékszem:

A fiú folyamatosan szekálja a lányt és egy ostoba becenevt is ad neki..egyszer valami csinálnak és a fiú megijeszti a lányt akinek a kezében van egy vödör víz és ezt véletlenül rá önti a fiúra..előre is köszi!



2014. márc. 25. 18:51
 1/4 AliceSwan ***** válasza:
Ha egy pohár koktél/gyümölcsléről van szó. Az tuti, hogy ragad és piros, akkor Jacquline Wilson: Szerelmes lányok cím könyvében lehet, bár rég olvastam. És Sohanyai Edit könyvekből nem rémlik ilyen. De ki tudja. Lehet, hogy tévedek.
2014. márc. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem emlékszem hogy mivel öntötte le:| abban ad egy gúnynevet a lánynak?:)
2014. ápr. 6. 01:17
 3/4 AliceSwan ***** válasza:
Megnézném én, ha nem lenne a könyv a drága barátnőmnél, már nem tudom mennyi ideje. Pedig elolvasnám. Erre sajnos nem emlékszem. Más valamit tudsz a történetből? Őszintén szólva túl régen olvastam, ezt is meg a Sohonyai Edit regényeket is. (már amit)
2014. ápr. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazából nem nagyon emlékszem annyira talán igen hogy ez a fiú mindig csúfolta a lányt és talán az egér vagy patkány csúfnevet adta rá
2014. ápr. 9. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!