Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miért pont nyár közepén zár...

Miért pont nyár közepén zár be a Szabó Ervin könyvtár egy hónapra?

Figyelt kérdés
A központi könyvtárba szoktam járni, mivel a környéken járok egyetemre is. Szerintem engem is beleértve sok hallgatónak/diáknak épp most lenne elég szabad ideje olvasni, amikor nincsenek órák és vizsgák... de lehet, hogy csak a csalódottság beszél belőlem. :/
2014. jún. 18. 20:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Vedd ki előre a könyveket!
2014. jún. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pont ma jártam ott, és a büféssel erről beszélgettem. hulla fáradtak, szeretnének ők is szabira menni. :)
2014. jún. 19. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát én négervarázsló vagyok azt évi 50,000 pengőt kiverek az jó könyvekre, szóval nem kell könyvtárazni. No de ám akkoron mikoron odajuték vala kale vala, hogy saját vityillóm lészen készen az sok fiatali koromban vett könyvem beléje csempészem.


smooth..p

2014. jún. 19. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát, igen. Bárcsak lenne pénzem könyvekre. :/
2014. jún. 19. 13:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk irreálisan sokat költök könyvekre, de hát szeretek olvasni meg írok is szóval muszáj, egyébként meg bejelentkeztem nagymamákhoz, meg mindenkihez, hogy örökölhessem a könyveiket (remélem minél később történik meg ez az öröklés), régen sokkal könnyebben el lehetett érni rengeteg értékes gondolatot papír alapon, mint ma. Sőt sok dolog még most sincs fent a neten aminek fent kéne, vagy külsősnek elérhetetlen.
2014. jún. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Örülj neki, mert emiatt augusztusig nálad maradhat, amit június elején veszel ki.
2014. nov. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jó, jó, nem panaszkodom többet. Csak még egy kicsit. :D Persze, jó, amit írsz, csak baromi messze lakom a könyvtártól, gyalog/tömegközlekedéssel járok, és mivel sokat olvasok, mindig megszakadok, mire hazaviszem a rengeteg könyvet nyárra... de ez legyen a legnagyobb problémám ilyen olcsó könyvtárjegy mellett. ^^ Mert sajnos én is ritkán tudok kiszorítani egy kis pénzt könyvre...
2014. nov. 10. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!