Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogyan lehet új oldalt indítani?

Hogyan lehet új oldalt indítani?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam igen sokan kérdezik hogy tetszik az irományuk. De sehol sem találtam olyan oldalt ahova kezdő , amatőr "írók" feltehetnék a dolgaikat véleményezésre. Illetve amit találtam ott igen magasak a követelmények. Például formázás, vagy egyéb hibával rendelkező irományokat el se fogadnak. Itt mindenki fel tehetné véleményezésre az írásait. Ha meg tudnám csinálni...:-)

Tud valaki segíteni?



2014. jún. 20. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:
karcolat.hu
2014. jún. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Millió és egy ilyen oldal van, hogy nem sikerült normálisat találni? :) Olyan is sok létezik, ahol nincs követelmény, nyílt a beküldés, de a legtöbb magára kicsit is adó helyen egy előszűrő-rendszer azért akad. Ez persze sehol sem jelent nagyon szigorú szűrést, de egy alap helyesírás és minimális formázás (ha HTML-alapú szövegdoboz van, nem WYSIWYG szövegszerkesztő) azért elvárható mindenkitől, a Word is megcsinálja alaphangon.

Egyébként szerver kell hozzá és egy motor. Wordpress, Drupal, tárhelyet meg bérelsz, bejegyezteted a domaint és mehet a menet. Csak egy idő után rájössz, hogy nem fogsz havonta fizetni azért, hogy minden jöttment telespammelje az oldalad, bevezetsz valami minimális szűrést (pl. 100 szó alatt nincs feltöltés), és máris megérkeztünk az előszűrési rendszerhez. Ha ez nem tetszik, Facebook, Google Drive-ból linkelt írásokkal. Sokadig ilyen csoport lenne, de sosem elég.


Egy idő után úgyis kialakul egy olyan réteg, aki tud írni annyira, hogy a komolyabb szűrős oldalakon is megjelenjen. (Ez sem jelent nagy dolgot, tud helyesen írni.) Mivel ez jelent némi "színvonalat", valószínűleg átmennek ezekre a helyekre, így az oldalad egy idő után elértéktelenedhet. (Ezért kell komoly reklám - na, akkor meg megint ott tartunk, hogy nem árt előszűrés, mert ha ennyit beleöltél, akkor már legyen is olvasható.)

2014. jún. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Így nem gondoltam át...Kösz.:-)
2014. jún. 21. 09:25
 4/4 anonim ***** válasza:

,, Illetve amit találtam ott igen magasak a követelmények. Például formázás, vagy egyéb hibával rendelkező irományokat el se fogadnak. "


Mivel nem szennylapokat akarnak tiniktől, hanem olyan munkákat amivel dolgozott is az illető.

2014. jún. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!