Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szent Johanna Gimi Fanok! A...

Pumpidoo kérdése:

Szent Johanna Gimi Fanok! A második rész (Együtt) 2. felébe mi történt?

Figyelt kérdés
Vissza kellett adnom a könyvet és neten sehol sincs meg.Részletesen ha lehet!!!!

2014. jún. 21. 17:46
 1/7 A kérdező kommentje:
Legfőképp az osztálykirándulás érdekelne!Köszi
2014. jún. 21. 17:51
 2/7 DeBay válasza:
Olvasd el ;)
2014. jún. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%

1. Elmész könyvtárba és kiveszed

2. Megveszed.

Választhatsz. De azt ne várd, hogy majd valaki elkezdi begépelni...

2014. jún. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia én se tudom,de szerintem a kérdező nem azért írt kérdést hogy lehurrogjátok
2014. júl. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem le van töltve pdf-be, csak nem tudom, hogy privátba el lehet-e azt küldeni? (a szöveget nem lehet kijelölni)
2014. júl. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az osztálykirándulás (úgy emlékszem) a Velencei-tónál volt, egy hotelben. Odafelé volt egy kis üléscsere a vonaton, aztán az osztályfőnök azt monta énekeljenek. Erre vita lett, hogy mit énekeljenek, de végül Cortez elkezd gitározni és Zsolti dobolni, így csend lesz. A hotel nem lesz valami luxus. Utána elmennek megnézni sétálva a várost, esznek és utána lemennek a tábortűzhöz. Este nem tudnak aludni, mert a kisérő tanárnő nagyon horkol.

Szerintem kb. ennyi!

Remélem segítettem!:-)

2014. júl. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm,igen segítettél :)
2014. júl. 8. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!