Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogy nevezzem el a nyári...

Hogy nevezzem el a nyári unaloműző könyvszerűségem főszereplőjét? A lány leírása lentebb! A név legyen kissé különleges, lehet kötőjeles dupla vezetékneve, akár kettő utóneve is!

Figyelt kérdés
Egy lány, kissé fiús, bár ez a nevéből ne nagyon derüljön ki, az öltözködése is kicsit fiús, de mégis nőies, vadító, haja színe mézszőke vagy rézvörös, szeme színe kék vagy zöld. Barátnője nincs, és sosem volt, a lányok kitaszítják, ezért a fiúkkal barátkozik, akiknek ő a kedvenc lány barátnője, bármit megtennének érte, és ő is a srácokért, de nem igazán tetszik nekik a lány (csak a lány szerint, aki neki tetszik az is szerelmes belé az első pillanattól kezdve, de félt elmondani, nehogy tönkretegye ezzel a barátságukat, és félt a visszautasítástól, a lány ugyanígy, később összejönnek) a srácokkal skypeol, marhul, hülyéskedik, kissé fiús játékokat is játszik. Kívülről úgy látszik, hogy erős, a többiek előtt nagyon ritkán sír, az osztály előtt történt kéztörésekor sem sírt, de otthon rengeteget sír, mert csak a külsője kemény, lelkileg gyenge. Sokat beszél, emiatt magatartása év végén négyes, benne van a balhékban, de végül ötös lesz az is, mindig kitűnő tanuló, negyedikben az év tanulója lett (négy év alatt öt párhuzamos osztály közül (5×25= kb. 125 gyerekből) lett a legjobb versenyekben, tanulásban, közösségi munkában), különösen szereti a természetet, a kirándulásokat, a nomád táborokat, az irodalmat és a nyelvtant, meg a törit (sok országos szintű versenyre megy töriből, ott első-második lesz mindig). Vidéki kislány néhány régi osztálytársával jár fel nap, mint nap Pestre egy nagyon jó, nívós, egyházi gimnáziumba, aminek a felvételijén ő lett a második legjobb a rangsorban két-háromszáz gyerekből. Egy húga van, szülei kedvesek, engedékenyek, de nagyon féltik őt, ami a lánynak nagyon nem tetszik. A karakternek saját magam vagyok az alapja, a történetet a saját élményeimből írnám, néhol megváltoztatva, amit-én-szerettem-volnásítva.

2014. jún. 22. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:
úgy látom valaki állandóan álmodozik mi is lehetett volna...
2014. jún. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem állandóan, csak néha, az meg egészséges, semmi baja nem lehet az embernek belőle, nem? Maximum szívfájdalom, az meg már van így is elég, nem számít az a kicsi, ha úgyis boldogságérzet jár vele (de szigorúan csak érzet)!
2014. jún. 22. 12:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Tudod, hogy miért lettek pl. J.K. Rowling karakterei olyan Könnyen megszerethetőek? Mert nem tökeletesek. Olyanok, mint bármelyik ember, vannak hibáik. És ugyanezt javaslom Neked is. Ne egy tökéletes embert akarj megalkotni, mert olvasás közben csak kényelmetelenül éreznék magukat az olvasók.
2014. jún. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem legyen Rita, Melinda vagy Sarolta. Ezek ilyen vagány nevek nekem. :D
2014. jún. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Albertin jutott eszembe Proust nyomán :)
2014. jún. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!