Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik a kedvenc regényetek?

Melyik a kedvenc regényetek?

Figyelt kérdés
Most, hogy ennyi szabadidőm van végre olvashatok ezerrel :) Most fejeztem be a Csillagainkban a hibát, az nagyon tetszett. Imádom a romantikus regényeket, főleg azokat, amik valami különleges dologgal vannak megborsozva, például valami fantasy jellegűvel, vagy olyannak, ami egyébként nem történne meg. Na és azt is szeretem, ha egy könyv kiszámíthatatlan. Amikor elképzelem, hogy mi lesz a történet vége és egyszer csak az egész 180 fokos fordulatot vesz. Szóval regényeket keresek, amikbe belevethetem magam, tudtok nekem felsorolni néhányat? Melyik a ti kedvencetek? :)
2014. jún. 28. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia:) Az én kedvenc könyvem Bree Despain-tól a "Fekete bárány". Nekem nagyon tetszett, bátran ajánlom! Van benne romantika, titkok, fantázia, természet feletti lények. Ha tetszik olvasd el a többi részét is! (Fehér farkas, Farkashalál):)
2014. jún. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2014. jún. 28. 19:51
 3/3 anonim ***** válasza:

Annyi remek könyvet olvastam, hogy nem tudok kedvencet választani, de egy tizes listát össze tudtam állítani, nem sorrendben:

Christopher Paolini-Örökség

A. O. Esther-Összetört glóriák

Angelfall

A Végzet ereklyéi sorozat

Rachel Vincent-Stray, Rouge,stb. Az összes kötetet imádom.

Veronica Roth-A beavatott

Tuch, Toxic

A Lótusz háborúja

Hopeless

Maggie Stiefvater-Hollófiúk

Maggie Stiefvater-Shiver

2014. jún. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!