Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mondanátok magyar női neveket...

Mondanátok magyar női neveket a főszereplőknek?

Figyelt kérdés

Három női névre volna szükségem - a két testvérnek, illetve az anyjuknak.

A történet egy olyan testvérpárról szól, akik lelki és fizikai erőszak áldozatai lesznek. Elvált, alkoholista anyjuk folyamatosan bántalmazza őket, az idősebbik nővér pedig mindent megtesz annak érdekében, hogy megvédje a húgát.


Főleg beszedés nevekre lenne szükségem. Én már rengeteg oldalt átnyálaztam, de még nem találtam meg a megfelelőket.

Előre is köszönöm annak, aki veszi a fáradságot és segít nekem! :)



2014. júl. 3. 18:29
 1/4 anonim válasza:

Árvácska , Angelika (jelentése: Angyal, ezért jó lenne a végelmező nővérnek)

Anya: nem tudom miért, de Renáta :)

2014. júl. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Anyuka: Zsuzsanna


Nagyobbik gyerek: Timi

Kisebbik: Lili


Majd jelezd nekünk kérlek, hogy melyik neveket vélasztottad, kíváncsi vagyok tudtam-e segíteni :P


Amúgy Zsuzsannának hívták a gonosz töritanáromat, onnan jött az ötlet :D Bár a nevek nem beszédesek, szerintem illenek a szereplőkre.

2014. júl. 4. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jé, ez olyasmi történet, mint az ÉNBP Regi, Vanda és az anyukájuk...:D Na mindegy!

Anya: Erzsébet, Melinda, Magdolna, Júlia, Judit, Gizella

Nagyobbik lány: Imola, Iza, Zsófi, Eszter, Hanga, Sára

Kisebbik lány: Abigél, Fanni, Aliz, Kamilla, Boróka

2014. júl. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Anya: Magdolna, Júlia, Piroska (így hívják a szomszéd utcában az alkoholista nőt, szerintem illik rá)


A többihez sajnos nem jut eszembe jó név, de a Timit és a Lilit én is javaslom!

2014. júl. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!