Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Aki olvasta G. R. R Martin...

Aki olvasta G. R. R Martin Sárkányok Tánca című könyvét, a Tűz és a Jég dala ötödik kötetét, annak mi a véleménye róla? Mennyivel rosszabb, jobb, mint az eddigiek?

Figyelt kérdés
Ez az első könyvem, amit tőle olvasok, vagyis az eddigi ciklusok közül az első. Eddig csak a sorozatot néztem, de nem bírok még várni a folytatásra, és sok helyen hallottam , hogy a könyv jobb, meg élvezhetőbb stb. Nos, ez az ötödik rész, A Sárkányok Tánca, eddig nekem unalmas, igaz még csak a 250. oldalnál tartok. Fel fog pörögni az esemény? Mert eddig lassú mederben csordogál. Nektek mi a véleményetek a könyvről? Spoilert nem kérek, mert végig fogom azért olvasni. Max, az eddig 250 oldal eseményeihez lehet hozzá szólni.

2014. júl. 7. 19:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Időről időre persze felpörög, de Martin szereti részletesen kibontani a világa történelmét, ha téged ez nem érdekel annyira, unalmasnak tűnhet, illetve persze az is számít, hogy ki éppen a POV karakter a fejezetben, érdekel-e a sorsa vagy sem. A könyv végére ér össze a történet a párhuzamosan futó negyedik könyvvel, a végére visszakerül néhány POV karakter. Nekem egyébként magasan a harmadik könyv tetszett legjobban a sorozatból.
2014. júl. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mindegyik könyv ugyanolyan jó. Am az nem jó ha ezzel kezded, ha onnan akarod folytatni ahol a sorozatnak vége lett egyelőre, akkor olvasd el a 3.könyvet is, aztán 4. és 5.
2014. júl. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Először ubalmas de a végére majd nem győzöd kapkodni a fejed :)
2014. júl. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha elolvastad volna az előző részeket, izgibb lenne (nem csak azért, mert hogy "jaj, filmen teljesen más", habár ez is igaz, hanem mert 4000 oldal után simán megszokod a tempót! Nekem nagyon tetszett, személy szerint jobban, mint a 4 (habár az sem volt rossz, de nekem túl sok volt az ismeretlen karakter az előző kötetekhez képest). A végére tényleg nagyon felpörög, és király lesz :DD Jó olvasást:)
2014. júl. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Talán jobban tetted volna ha legalább előtte a 4. könyvet, a Varjak lakomájàt elolvastad volna, úgy pl a Cersei vagy Jamie részeket jobban értenéd. Én is először a Sàrkányok táncàt olvastam, és csak úgy haladtam visszafelé :/
2014. júl. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jobban jársz, ha az elejéről kezded. A sorozat egy csomó mindenben eltért a könyvtől és a könyv sokkal részletesebben mutatja be a világot. Amúgy van olyan jó, mint az előzőek. (nekem a 2. könyv a személyes kedvenc, Aria Harrenhallban, Kings Landing ostroma... szép idők voltak XD)
2014. júl. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!