Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek Boris Vian művei...

Szerintetek Boris Vian művei már a durvaság határán mozognak vagy nyugodtan el lehet olvasni őket? Kinek milyen élménye van?

Figyelt kérdés
Valamiért az általam olvasni kívánt mű címe fennakadt a trágárságszűrön, így csak annyit mondok, hogy olyan regény, amely arról szól, hogy a társadalom számára haszontalan egyéneket ki kellene irtani. Remélem így érthető.
2014. júl. 9. 10:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a roha00dék szó téged elborzaszt (a gyakori szűrőjét is elborzasztja), akkor ne olvass Viant. Szerintem ugyan nem trágár, de engem a roha00dék szó se zavar. Vagy olvasd el a Pekingi őszt tőle. Annak nem lehet baj a címével. Hacsak nem zavar, hogy Peking egy kommunista országban van. Bár a regénynek nincs köze egyáltalán Pekinghez.
2014. júl. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszoló!


Köszönöm szépen a hozzászólásodat. Engem ugyan nem borzaszt el, sőt olvastam már ennél keményebbet is. Azt nem értem itt a szűrőt miért.

Kíváncsi lennék a műre, de valóban arról szól, hogy a társadalomra káros egyének helyett kellenének újak, azaz új világot kellene teremteni?

2014. júl. 9. 19:13
 3/5 anonim ***** válasza:

Itt a rövid ismertetője:


[link]

2014. júl. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, a szűröt azért borzasztja el, mert azt hiszi, hogy valakit szidalmazni akarok, hogy te ro55hadék.
2014. júl. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én A Venyigeszu és a planktonnal kezdtem, középiskolában kaptam ajándékkönyvként. Ebben semmi durvaság nincs, még a gyakori tárgárságszűrőjének sincs vele baja. :) Én élveztem.
2014. júl. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!