Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik két könyvet válasszam?...

Tity kérdése:

Melyik két könyvet válasszam? Tudtok még ezekhez hasonlóakat ajánlani?

Figyelt kérdés

2 db könyvet szeretnék venni. Ezek között hezitálok és nem tudom melyiket lenne érdemesebb megvenni, legalábbis először. Ha olvastátok valamelyiket légyszi írjatok róla véleményt.

Csillagainkban a hiba, Beavatott, 13 okom volt , Burok ,Hableányok kíméljetek , gyönyőrű sorscsapás

Előre is köszi a segítséget! 13/L



2014. júl. 10. 22:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
a gyönyörű sorscsapást biztos vedd meg, az rohadt jó :)
2014. júl. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem a Burok nagyon-nagyon tetszett, főleg mivel szeretem az ilyen túlélős műveket.

De azt hallottam, a Beavatott is jó. Bár én még nem olvastam

2014. júl. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hű...tehát, szerintem a Gyönyörű sorscsapást mindenképp vedd meg, az nagyon jóóó könyv, imádtam(!). Több barátom is a Csillagainkban a hibáról áradozik, tehát az is nagyon jó könyv. Én ezt a két könyvet venném meg a helyedbe. :) 17/L
2014. júl. 11. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A beavatott nekem nagy csalódás volt a könyvben, ráadásul tele van fordítási hibákkal. Éppen most olvasom a második részt, de lehet, hogy abbahagyom. (Magánvélemény)
2014. júl. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A Csillagainkban a hiba nagyon tetszett, mindenképpen érdemes elolvasni.

A 13 okom volt is nagyon jó, kétszer is elolvastam, de csak akkor vedd meg, ha szereted a komolyabb témákat is.

A többit nem olvastam, úgyhogy azokról nem tudok véleményt mondani.

Szintén 13/L. :)

2014. júl. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

csillagainkban a hiba=van film

beavatott van film + nagy csalódás a könyv

burok= van film

hableányok kíméljetek= nem tudom.

Mindenképpen :gyönyörű sorscsapás és 13 okom volt

13L

2014. júl. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én a Tizenhárom okom voltat + a Csillagainkban a hibát mondom. Nekem ezek kedvencek! A Gyönyörű sorscsapást még nem olvastam.
2014. júl. 30. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Hanga9 válasza:
Nekem A beavatott nagyon tetszett. A csillagainkban a hiba is jó.
2014. aug. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Gyönyörű Sorscsapást és a Csillagainkban a hibát <3

az elsőt 12-13 év alatt semmiképp se olvasd, bár mostanában a 12-13 évesek is jártasak aban a témában amiről szól részben a könyv, de azért szerintem abbana korban nem ilyen könyveket kéne olcasni:)

a másodiknál meg garantálni fogom hogy a végén ha nem is bőgsz órákon át (mitn én) akkor is nagyon meg fog hatni, gyönyörű könyv, az iagzi szeretetről, kitartásról, tökéletes komolyan :')) én egy nap alatt kiolvastam és npokig azalatt a különleges angulata alatt voltam, olyan sokkos állapotban, kell idő mire feldolgozza az ember:) na de nem spoilerezek, rmeélem elolvasod mindkettőt

2014. aug. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
A beavatott és a gyönyörű sorscsapás a nyerő :)
2014. dec. 29. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!