Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hol vehetek vagy kölcsönözhete...

Anna65 kérdése:

Hol vehetek vagy kölcsönözhetek Szent Johanna Gimi könyveket mennyiért vagy meddig?

Figyelt kérdés
Ha megveszem a könyvet az árban mennyi lenne?

2014. júl. 13. 11:47
 1/3 anonim ***** válasza:
1 rész 3000 ft
2014. júl. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem akármelyik könyvesboltban bármeddig.(elég népszerű könyv)2999Ft
2014. júl. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bármely könyvesboltban megveheted. Ha pedig épp nincs készleten, akkor megrendelik neked. 8 részes, és a 8. rész két könyvből áll. Szóval összesen 9 könyv. Az 26991 Ft. Szerintem nem ér annyit, én egy barátomtól kaptam kölcsön, és úgy olvastam. 13 évesen olvastam, de szerintem nem túl nagy szám... én nem venném meg.

Könyvtárból is kiveheted. Ha pesten vagy nagyvárosban laksz, ott biztos megvan könyvtárban is. Ha vidéki vagy, ott nembiztos, de egy próbát megér. A könyvtárért ha diák vagy, egy bizonyos korig nem kell fizetni (nálunk 16 év), csak ha későn viszel vissza egy könyvet. Általában 1 hónapra adják ki, vagy 3 hétre, de ha még nem olvastad el, akkor bemész, és meghosszabbítod. Ha nem viszed vissza időben az is csak pár száz forint...

Remélem tudtam segíteni. :) Jó olvasást!

2014. júl. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!