Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit kell tennem ahhoz, hogy...

Mit kell tennem ahhoz, hogy az általam írt könyvnek legyen egy kis közönsége?

Figyelt kérdés
Hobbim a regényírás, és nem az a célom, hogy a műveimmel pénzt keressek, csak azt szeretném, hogy azért legyen egy néhány ember, aki elolvassa, nem csak feltétlenül a családom, ismerőseim körében. Gondolok olyasmire is, hogy az interneten hol/hogyan lenne érdemes publikálni. Köszönöm a válaszokat!

2014. júl. 14. 15:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
pl: publio kiadó
2014. júl. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%

Esetleg blogként? Fejezetenként tölthetnéd fel.

Vagy csak egyszerűen egybe felraknád.

2014. júl. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm, megnézem azt a kiadót :)

A blog működne? Én is gondoltam már rá, de elég sok ilyen blogot láttam, és azokat nem igazán olvasták...

2014. júl. 14. 16:04
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Reklámozni kell. Megoszthatod eleve nagy közönségű oldalon, ha fogadnak regényt, de akkor is kell reklám, mert a hatszázezer másik közül miért pont a tied olvasnák el? Illetve ilyen helyeken van némi korlátozás (a szűrés miatt), vagyis "egyben az egészet" nem teheted fel. Ez persze nem gond, az olvasóid amúgy sem egyszerre olvasnák el.

Blogot más blogokon tudsz reklámozni, olyan oldalakon, amik ilyeneket gyűjtenek, vagy egyszerűen Facebookon. Ez a legegyszerűbb. Minimális utánajárással elég nagy olvasóközönség alakítható ki. Csak legyél igényes a feltöltéssel kapcsolatban és menni fog.

2014. júl. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Csicsky ***** válasza:

Ezeket találtam, ill. ismerem:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Tőle is kérhetsz tanácsot:


[link]


Van ezeken kívül még több olyan honlap, amely amatőr írók munkájával foglalkozik. Ezek csak azok, amiket úgy hirtelenjében összekapkodtam.

2014. júl. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a tanácsot, és a "hirtelenjében összekapkodott" honlapokat is, nagyon jól jönnek :)
2014. júl. 14. 20:49
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Van néhány oldal, ahova (engedélyezés után) fel lehet tenni regényeket, novellákat, még akár verseket is. Van rendszeres olvasóközönsége, akik meg is írják a véleményüket a regényedről. Ezek lennének:

- [link] -> főként anime fanfictionök, de saját regényt is tehetsz fel

- [link] -> főként Harry Potter fanfictionök, de ide is tehetsz fel sajátot, és azokat is ugyanúgy olvassák.

- [link] -> kisebb közönségű, csak saját regények.

2014. aug. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Fanfictionokat nem szokatam írni, de ha az első két oldalon nem is fogadnak el saját írásokat, az utolsó biztos nagy segítség. :)
2014. aug. 13. 11:45
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is csak saját regényeket írok, és azokat is elfogadják :)
2014. aug. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ó, az jó! :) Ha írsz címet, szívesen olvasok az írásaidból. :)
2014. aug. 13. 15:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!