Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek az elektroni...

Mi a véleményetek az elektronikus úton történő olvasásról?

Figyelt kérdés
Okostelefonra, táblagépre gondolok. Szerintetek kényelmesebb egy eszközben tartani és olvasni a sok könyvet, mint a hagyományos papíralapú változat?
2014. júl. 18. 18:48
 1/6 anonim ***** válasza:
okostelefonon semmiképen sem, táblagépen vagy ebook olvasón annak a kijelzője minőségétől függ... értelem szerűen egy 20000ft-s tabletet nem arra találtak ki, hogy azon órákig olvass...
2014. júl. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én mobilon is szívesen olvasok, ha drágának találom egy könyv árát. Nyilván nem órák hosszat, de szerintem jó.
2014. júl. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs más,akkor a telefon is tökéletesen megfelel :) Jobban szeretek papírt tartani a kezemben,kényelmesebb is,de sokszor nem találom az általam keresett könyveket,meg sokat olvasok,és nincs annyi pénzem,hogy mindig csak könyveket vegyek..
2014. júl. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Inkább e-book olvasó, az nem fárasztja a szemet. Minden más felejtős, de ha nincs egyéb, amíg a buszon utazik az ember, megfelelő. Hosszabb távon (órákig) már nem ajánlom.

Ha megfelelő a kijelző, akkor nincs különbség a papír alapú könyvekhez képest, másképp kell lapozni, de azt hiszem, van olyan változat, ahol lehet "lapozni" az e-könyvet, nem gombot kell nyomni. Csak az élmény kedvéért. :)

Én sokáig megveszekedett papírpárti voltam, az e-book isten ellen való vétség, soha nem venném a kezembe, mi lesz így a világgal stb. De egy Kindle azért csak meggyőzött, hogy nem kell félni, jó dolog ez. Kényelmesebb, valóban, bár a polcon nem mutat olyan jól, de ha gyönyörködni akarok a könyvben, megveszem úgy is. Egy óriásregény sem fárasztja a kezet, lehet út közben olvasni, ha vége a regénynek, van másik. Ma már kifejezetten sok művet meg lehet szerezni tisztességes elektornikus változatban, nem csak egy beszkennelt, jól-rosszul összerakott illegális pdf változat van, így a tördeléssel sincs annyi gond.

2014. júl. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Az E-bookról nem tudok nyilatkozni, olyat még nem használtam. Tény, hogy gyakran fordul elő velem olyan, hogy telefonon, vagy gépen olvasok, (leginkább fanficeket) de nem szeretek gépen olvasni, mert rontja a szemem. Valamint én szeretem a könyveket, szeretem azt csinálni, hogy egyszer amikor ahhoz van kedvem fogom az egyik kedvenc könyvem, és véletlenszerűen belelapozok, aztán olvasgatom egy ideig. Persze, a telefonnak, meg a tabletnek is megvannak az előnyei, jó sok is, de akkor már inkább E-book.
2014. júl. 19. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ipad nak van retina kímélő változata az tökéletes, de minden szaron nem olvasnék, ugyanis szem átültetés még nem létezik...
2014. júl. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!