Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tűz és Jég dala! Daario...

Tűz és Jég dala! Daario Naharis és Jaqen H'ghar egy és ugyanazon ember? (nem a filmbeli szereplőre értem, ott tudom, hogy volt egy szerepcsere, hanem hogy Daario Naharis másnéven Jaqen, aki Aryát megszöktette Harrenhalból? )

Figyelt kérdés
2014. júl. 26. 10:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem hiszem. Amikor Daario felbukkant, akkor Jaqen tuti, hogy még Westeroson volt. Ugyanis esélyes, hogy ő ölte meg Balon Greyjoyt. Azután pedig délre utazott és végzett egy mestertanonccal.

Tehát nehezen lehet Daario.

2014. júl. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmi sem utal erre. A Jaqen néven bemutatkozott fazon egy arcnélküli ember, Daario pedig egy zsoldos. És sztem is ez az arcnélküli ment Óvárosba.
2014. júl. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Prym ***** válasza:
de Pate nem hal meg (az aki a varjak lakomája prológusában van) Sam vele találkozik a könyv végén
2014. júl. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Prym ***** válasza:
miből gondoljátok hogy Jaqen ölte meg Balont? ha van erről valami cikk azt linkeljétek már mert szívesen elolvasnám :)
2014. júl. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Van egy látomás,h egy arcnélküli ember viharban megöli Balont. Asszem az az öregasszony mondta, aki a Lobogó nélküli testvériségnek szokott mesélni, de nem biztos.

Pate meg sztem meghalt, mivel egy alkimistával beszélgetett, aki a leírás alapján úgy néz ki,mint Jaqen az arcváltása után: fekete haj, kampós orr stb. És mikor kifizeti Patet, Pate megfogja az érmét és összeesik. Később Bravosban Arya így öl meg egy embert. Szal sztem a könyv végén lévő Pate, az a Jaqen néven futott arcnélküli.

2014. júl. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Prym ***** válasza:
hú 5-ös köszönöm a kifejtést :)
2014. júl. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, tényleg az erdei boszorkány álma az.


"Egy arc nélküli embert láttam, aki imbolygó hídon várakozott. A vállán vízbe fúlt holló ült, hínárral a szárnyain."

2014. júl. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!